TTNET FATURA SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TTNET FATURA SORGULAMA


İnternet günümüzde hızla yayılmakta ve önemi artmaktadır. İnternet insanların bilgi edinme yolları arasında en üst sıraya yerleşmiş bulunmaktadır. Bireyler internetle arasındaki bağını çeşitli servis sağlayıcılarıyla gerçekleştirmektedir. TTNET, Türkiye’de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcılarından biridir. TTNET gelişmiş ağı ve hızlı internet tarayıcısı hizmetleriyle abonelerinin internet gereksinimlerini hızlı bir şekilde sağlamalarına olanak vermektedir. Birçok kampanyayı bünyesinde bulunduran TTNET, eğitim, eğlence, güvenlik alanlarında da kullanıcılarına geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır. ayrıca doğa dostu e-fatura sistemiyle de abonelerinin fatura işlemlerini daha hızlı ve güvenilir bir biçimde sorgulama ve ödeme olanağı sağlamaktadır. TTNET ayrıca tivibu gibi televizyon hizmeti de vermektedir.

TTNET Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

TTNET Hesap Numaranız, hizmet numaranız ya da internetinizin bağlı olduğu telefon numaranız  ile 7/24 ödeyebilirsiniz. TTNET fatura sorgulama yapmak için aşağıda kırmızı renk ile belirtilen alana gerekli bilgileri girdikten sonra giriş butonuna basarak ulaşabilirsiniz. Bu alana yazının sonundaki TTNET fatura sorgulama linkinden açabilirsiniz.

ttnet 2

TTNET Fatura Sorgulaması Yapmak için TIKLAYINIZ!

TTNET fatura ödemesi için ise online başvuru bölümünden sağ alt köşede bulunan kırmızı renk ile belirtilen fatura ödeme butonuna tıklayınız.                                                               ttnet 3                                    Açılan sekmede belirtilen yerleri doldurup hesap numarası, telefon numarası, ADSL numarası veya TTNET mobil numarası ile ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bu alanlardan birini seçip formu doldurduktan sonra devam butonunu tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ttnet 4

TTNET Fatura Ödemesi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet TTNET Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak E-Devlet kapısı üzerinden sorgulama yapmak için gerekli olan E-Devlet şifrenizi, PTT şubelerine başvuru yaparak sadece 2 TL karşılığında elde edebilirsiniz. Sonrasında en alt kısımda siz okurlarımızla paylaşacağımız linke tıklamanız gerekmektedir. Hemen ardından lütfen “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Daha sonra belirtilen kısımlara TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi bilgilerinizi sırasıyla girip, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet TTNET Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.