Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TURİSTİK YERLER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Artık birçok kurum ve kuruluşun sanal ortamda yer alması ile devlette kendisine sanal ortamda yer arama çabasına girişmiştir. Bu çabalara sonucunda bir devlet kapısı olan E-Devlet sistemi geliştirilmiştir. E-Devlet sisteminin geliştirilmesi ile birlikte artık birçok kurum ve kuruluş gibi devlette sanal ortamda kendisine yer edinmiş ve birçok işlemini artık sanal ortamda görülmesini sağlamıştır. E-Devlet sistemi ile birlikte artık bir çok işleminizi sanal ortamda yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminden faydalanarak yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de turistik yerler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. Bu uygulamadan yararlanmak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Turistik Yerler İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapmak için ilk olarak yazınını sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada kimliğimi şimdi doğrula butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayınız.

10

Daha sonra açılacak olan sayfada sizden sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Eğer E-Devlet şifreniz var ise şifreyi girip sorgula butonuna basarak sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa sistem üzerinden sorgulama işlemini yapamazsınız. Şifre sahibi olmak için tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine gitmek olacaktır ve burada şifre talebinde bulunmaktır. Bu işlemden sonra artık sizde E-Devlet şifresi sahibi olabilir ve gerekli sorgulamaları yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra sisteme giriş yap butonuna basarak turistik yerler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

10

Turistik Yerler İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.