Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TÜRK NİPPON SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Birçok uygulamanın hayata geçirilmesi ile birlikte sorgulama işlemleri de artık internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Hasar dosya sorgulaması da internet üzerinden yapılan işlemlerden sadece birisidir. Sigorta şirketleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı çalışan firmalar arasındaki yerini almıştır. Bu nedenle geniş bir hizmet sunan internet siteleri vardır. Bu site üzerinden müşterilerine teklifler bile vermektedirler ve ayrıntılı sigortacılık işlemlerini sunmaktadırlar. Türk Nippon Sigorta Şirketi de internet üzerinden işlem yapılabilmesi için kendi sitesini kurup birçok uygulamaya site içerisinde yer veren firmalar arasındadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Türk Nippon Sigorta hasar dosya sorgulama işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek işleminizi gerçekleştirdiğinizde sorgulama işleminizi kısa süre içerisinde bitirebilir ve hasar dosyası ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlem Türk Nippon Sigorta Şirketi’nin internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Öncelikli olarak Türk Nippon Sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşmak için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan ekranda ilk olarak hasar tipinizi belirlemeniz gerekmektedir. Eğer araç hasarlarını seçtiyseniz sizden dosya numarası ve plaka bilgisi istenmektedir. Bu bilgileri yazdıktan sonra ‘güvenlik kodunu giriniz’ yazılı yere tıkladıktan sonra yanında yer alan güvenlik kodunu da yazarak ‘ara’ tuşuna tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Eğer hasar tipinde diğeri seçerseniz, sizden T.C Kimlik No veya Vergi No istenecektir. Bu bilgilerden birisini yazdıktan sonra güvenlik kodunu giriniz ve yine ‘ ara’ yazılı yere tıklayınız.

Adsız

Böylelikle sorgulama işleminizin sonuna gelmiş oluyorsunuz ve istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.