Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TÜRK TELEKOM BORÇ SORGULAMA

Türk Telekom, internet kullanımının artması ile birlikte vatandaşlara online olarak hizmet veren kurumlardandır. Türk Telekom hizmet merkezi üzerinden fatura durumunuzu sorgulayarak ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz. Türk Telekom borç sorgulama işlemi hem E-Devlet sistemi üzerinden hem de Türk Telekom resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir. Yazımızın devamında her iki yöntem ile de yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Türk Telekom Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, tüm abonelerine ücretsiz bir şekilde internet üzerinden hizmet sunmaktadır. Bu işlem için öncelikle yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Ardından açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve ardından resimde görülen karakterleri giriniz. Sonrasında bilgileri kontrol edip “Sorgula” butonuna tıklayınız.TURK TELEKOM2 Bu şekilde Türk Telekom resmi sitesi üzerinden Türk Telekom borcu sorgulama işlemi gerçekleşmiş olur.

Türk Telekom Borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Sistemi üzerinden Türk Telekom Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden tek bir şifre ile birkaç adımda Türk Telekom borcu sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Sorgulama İşlemi için tüm E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer ki şifreniz yoksa PTT şubelerine gidip başvurmanız gerekir. Başvurunuz sonucu 2 TL işlem ücreti karşılığında edinebilirsiniz. Şifrenizi temin ettikten sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Gelen sayfada ilk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. TURK TELEKOM1Daha sonra T.C. kimlik numaranızı ve temin etmiş olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Bu işlemlerden doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz durumunda E-Devlet sitemi üzerinden Türk Telekom borcu sorgulama işlemini tamamlamış olursunuz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Türk Telekom borç Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.