Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TURKCELL FATURA SORGULAMA

Artan internet kullanımı sayesinde artık insanlar birçok işlemi internet üzerinden yapmaktadır. İnternet kullanıcıları fatura ödeme, borç sorgula, hesap bilgileri sorgulama gibi işlemleri internet üzerinden yapmktadır. Eskiden olduğu gibi uzun kuyruklardan oluşan sıralarda beklemek zorunda değillerdir. Sağlanılan bu kolaylık internet kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Mobilden kısa mesaj ve fatura fatura ödemeyi, internet üzerinden de fatura ödeme kolaylığını sağlayan operatörlerden birisi de Turkcelldir. Turkcell’in alt yapısının kaliteli olması nedeniyle bunlara erişim oldukça kolaylaşmaktadır.

Turkcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ilk telefon operatörü olan Turkcell kaliteli alt yapısı ve yaygın çekim alanı ile mobil telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği operatörlerden biri olmuştur. Turkcell geniş kapsama alanı ve yurtdışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla abonelerine ülkemizin her yerinden mobil iletişim hizmetlerine erişim olanağı sunmaktadır.

Turkcell fatura sorgulama için son aya ait fatura tutarınızı, son ödeme tarihini ve varsa ödenmemiş fatura bilginizi FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz. Faturanıza ait kullanım detayları için FATURA DETAY yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz. Böylelikle fatura borcunuzu sms yoluyla sorgulayabilirsiniz.

Aşağıda kırmızı renk ile belirtilen fatura ödeme yazısına tıklayınız.

turkcell

Fatura öde yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıdaki kırmızı renk ile belirtilen alanları doldurup fatura borcumu sorgula butonuna basınız

turkcell1

 

Fatura borcunu sorgulama butonuna bastıktan sonra, Turkcell fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Turkcell Fatura Sorgulaması Yapmak İçim TIKLAYINIZ!

E-Devlet Turkcell Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Diğer bir sorgulama yöntemi ise E-Devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır. İlk olarak E-Devlet şifrenizi temin etmeniz gerekmektedir. Bu şifrenin dağıtım işlemini PTT şubeleri yapmaktadır. Şifre temin bedeli ise sadece 2 TL’dir. Sonrasında yazının bitiminde sizlerle paylaşacağımız linke tıklamanız gerekmektedir. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna bastıktan sonra sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz.

Untitled

Bu sayfada ise sırasıyla TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri doldurup, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Turkcell Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.