Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Turkcell Online İşlemler Merkezi

Ülkemizdeki en eski gsm operatörlerinden biri olan Turkcell abonelerine pek çok hizmet vermekle beraber kendini de sürekli olarak geliştirmektedir. Kendini geliştirmesinde ve iyileştirmesinde abonelerin istekleri etkili olurken aynı zamanda diğer operatörlerle rekabet yapabilme gücü de etkili olmaktadır.Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de teknoloji çığ gibi büyümekte ve gelişmektedir.Teknolojik gelişmeler neticesinde kendini yenileyemeyen ve geliştiremeyen bütün kurumlar kendini yenileyen aynı sınıftaki kurumların gerisinde kalmaktadır. Bu nedenle Turkcell de görüntülü görüşme, hızlı internet, kullanıcıların isteklerine bağlı olarak geliştirilen paketler gibi pek çok yenilik yaparak kendini geliştirmekte ve rekabet gücünü sürekli olarak elinde bulundurmaktadır.

Teknolojik gelişmeler sürekli artarak devam etmekte ve insanların taleplerine göre şekillenmektedir. İnternet teknolojilerindeki gelişmeler insanların hayatlarını oldukça kolaylaştırmaktadır. İnternet ve mobil teknolojilerinin gelişmediği ve  yaygınlık göstermediği dönemlerde insanlar bütün işlerini ancak ilgili yerlere bizzat giderek gerçekleştirebiliyorlardı. Gittikleri bu kurumlarda oldukça zaman harcayıp çok basit bir iş için bile saatlerce bekleyebiliyorlardı. Son zamanlarda pek çok kurumun kendi bünyesinde hazırlamış olduğu internet sistemleri ve uygulamaları sayesinde insanla artık pek çok özel yada resmi işlerini evlerinden rahatlıkla yapabilmektedir.

Turkcell de abonelerinin pek çok işlemi rahatça kendilerinin internet ortamında evinde oturarak yapabilmesi amacıyla Turcell Online İşlemler Merkezini kurmuştur.

Turkcell Online işlemler Merkezi Nedir?

Turkcell milyonlarca abonesi olan eski bir gsm şirketi olarak kendini sürekli geliştirmekte ve daha iyi hizmet sağlayabilmek amacıyla çeşitli sistemler geliştirmektedir. Turkcell Online İşlemler Merkezi de Turkcell’in kurmuş olduğu hizmet sitesidir. İnsanlar bu siteye girerek pek çok işlemi Turkcell şubelerine gitmeksizin gerçekleştirebilmektedir. Lira yüklemeden fatura ödemeye paket değişikliklerinden puk bilgisi sorgulamaya kadar pek çok işlemi bilgisayarları,tabletleri ya da akıllı telefonlarını kullanarak kolayca gerçekleştirebilmektedirler.

Turkcell Online İşlemler Merkezine Nasıl Ulaşabilirim?

Turkcell Online işlemler Merkezi’ne ulaşabilmek için yazımızın sonunda vermiş olduğumuz online işlemler merkezi linkine tıklamanız gerekmektedir.Linke tıkladıktan sonra gelen sayfada giriş yapabilmek için Turkcell gsm numaranız ve şifreniz gerekmektedir.Eğer şifreniz yok ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelerek TURKCELLSIFRE yazarak 2222’ye gönderiniz. Mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra Turkcell gsm şirketi tarafından şifrenizin bulunduğu kısa mesajı alacaksınız.Kısa mesaj geldikten sonra daha önce açmış olduğumuz online işlemler merkezi sayfamıza geliyoruz ve ilgili kısımlara telefon numaramızı ve şifremizi yazıyoruz ve giriş yap butonuna tıklıyoruz.Giriş işlemi ile ilgili görsel aşağıdadır.

Untitled-2

Turkcell Online İşlemler Merkezine girdikten sonra pek çok işlemi gerçekleştirmek mümkündür.Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak,

Faturalı hatlar için gerçekleştirilebilecek işlemler:  Hat Özeti görüntüleme,Faturalarım – Hemen Öde Fatura Analizi Fatura Servisleri E-Fatura aboneliği, Online Fatura Ödeme, Fatura Ödeme Talimatı, SMS Fatura, Fatura Detay, Fatura Kontrol, Fatura Ödeme Tarihi sorgulama,Fatura Adresi görüntüleme,Tarife İşlemleri Konuşma, İnternet, SMS Paketleri, Tarife Bilgisi görüntüleme, Kalan Kullanım sorgulama,Tarife Değişikliği, Servis Almak İstiyorum,Kullandığım Servisler ve Servis İptali, Kulüpler ve Programlar Kulüp Abonelik,Kulüp Değişikliği,Kulüplerim ve İptal, Turkcellliler Yaşadı, Ayarlarım –  SIM Kart Değişikliği, Turkcell Şifre Değişikliği
Tanıtım Mesajları,Güvenli İnternet Hizmeti,Cihaz Ayar Gönderimi ,PUK Bilgisi sorgulama,Hat Kapama, TL İşlemleri KrediTransfer, Kredi Kartı ile TL Yükleme,Size Özel Turkcell Kampanyaları,Turkcell WebMesaj gibi hizmetlerdir.

Faturasız hatlar için gerçekleştirilebilecek işlemler: Hat Özetim,TL İşlemleri ,Kullanım Detayı sorgulama,Kredi Transfer,TL Yükleme Ayarları;Tarife İşlemleri Konuşma, İnternet, SMS Paketleri,Tarife Bilgisi sorgulama,Kalan Kullanım bilgisi sorgulama,Turkcell Tarife Değişikliği,Kullandığım Servisler ve Servis İptali,Kulüpler ve Programlar Kulüp Abonelik,Kulüp Değişikliği ,Kulüplerim ve İptal ,SIM Kart Değişikliği ,Turkcell Şifre Değişikliği,Tanıtım Mesajları,Güvenli İnternet servisi,Cihaz Ayar Gönderimi,PUK Bilgisi sorgulama,Hat Kapama işlemleri,Size Özel Avantajlar,Turkcell WebMesaj gibi hizmetlerdir.

 

Turkcell Online İşlemler Merkezine Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Turkcell online işlemler gsm numarası ve şifre ile Turkcell online işlemler merkezinden yapılabildiği gibi aynı zamanda E-Devlet sistemi sayesinde de yapılabilmektedir.Bunun için yapmanız gereken şey öncelikli olarak yazımızın sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet sistemine giriş linkine tıklamaktır. Linke tıkldıktan sonra açılan sayfada ilgili yerlere TC kimlik numaramızı ve E-Devlet şifremizi yazarak giriş butonuna tıklıyoruz.Eğer E-Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesinden 2TL gibi cüzi bir ücret karşılığında edinebilirsiniz.

1

2

E-Devlet Sistemi Üzerinden Online İşlemler İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.