Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TÜRKNET FATURA SORGULAMA

1996 yılında bu yana TÜRKNET, kurumsal telekom pazarında şahıs ve kurumlara, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, özel sanal ağ, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, ülkemizin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. TurkNet’in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri yapı taşı Türkiye’nin her bölgesindeki şahıs ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir.

TÜRKNET online işlemler hizmeti sayesinde abonelerine internet kullanım sorgulama, fatura sorgulama ve ödeme,hız paket sorgulama, sabit telefon kullanım sorgulama, modem kargo takip, abonelik bilgi güncelleme, fatura bilgileri gibi işlemleri internet üzerinde yapabilme imkanı sağlamaktadır.

TÜRKNET fatura sorgulaması yapmak için yazının sonunda paylaşılan linki tıklayınız.

TÜRKNET Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

TÜRKNET fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak TÜRKNET resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler yazısına tıklayınız. Online işlemler için açılan sayfadan fatura sorgulama ve ödeme seçeneğini seçiniz. Online hizmetler sayfasında işlem yapabilmek için üye olmanız gerekmekte eğer üyeliğiniz varsa aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen kullanıcı adı ve şifreniz alanlarını eksiksiz doldurarak fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

türknet

Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üyelik yazısına tıkladığınızda açılan sayfada üyelik formunu doldurarak üye olabilir ve online işlem merkezine giriş yapabilirsiniz.

TÜRKNET Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.