Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TÜRKSAT FATURA SORGULAMA

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş., Türksat uyduları ve diğer uydular ile her türlü uydu haberleşmeyi gerçekleştiren Dünya’nın önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Dünya üzerinde çok geniş bir alanda bulunan uydular üzerinden ses, internet, veri, TV ve radyo yayıncılık hizmetleri sağlayan Türksat, sağlam teknik alt yapısıyla hizmet vermektedir. Karasal altyapının olmadığı bölgelerde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmaktadır. Türksat, sahip olduğu kablo altyapısı üzerinden yurtiçindeki abonelerine kablo yayıncılık hizmetleri de sağlamaktadır. Türksat, ayrıca bilişim hizmetleri kapsamında e-Devlet Kapısı’nı işletmekte, kamu hizmetlerinin elektronik ortamdan hizmet verebilmek adına çözümler üretmektedir.

TÜRKSAT bu elektronik ortamda voıp sorgulama, fatura sorgulama, yeni abonelik, genel arıza listesi, şifremi unuttum, üyelik sözleşmesi, borç/alacak sorgulama gibi online hizmetler sunmaktadır.

TÜRKSAT Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

TÜRKSAT fatura sorgulaması yapmak için ilk olarak TÜRKSAT kablo resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve online işlemler penceresinden fatura sorgulama yazına tıklayınız. Açılan pencereden Fatura numarası ile fatura sorgulama, müşteri numarası ile fatura sorgulama, T.C. kimlik numarası ile fatura sorgulama ve hizmet numarası ile fatura sorgulama seçeneklerinden birini seçiniz.

Örneğin Fatura numarası ile fatura sorgulama işlemi için aşağıdaki resimde kırmızı renk ile belirtilen alana fatura numaranızı girerek TÜRKSAT fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 turksat

TÜRKSAT Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet TÜRKSAT Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet kapısının hizmete açılması ve çok geniş bir yelpazedeki sorgulamalara cevap vermesi hayatımıza büyük bir kolaylığı da getirmiş olmaktadır. Bu sorgulama işlemlerinden biri de TÜRKSAT fatura sorgulama işlemidir. Bu işlemi yapmak için gerekli olan E-Devlet şifresini PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle başvuru yapıp, sadece 2 TL karşılığında şifrenizi temin edebilirsiniz. Daha sonra yazının bitiminde sizlerle paylaşılacak olan linke tıklayınız. Açılacak sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Sizlerden istenecek TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri doldurup, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet TÜRKSAT Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.