Sorgulamalar artık tek çatı altında!

TÜVTURK MOBİL MUAYENE İSTASYON BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet kapısı ile artık kişiler kolay bir şekilde kurumlarda vakit kaybetmeden E-Devlet sorgulama işlemleri adı altında pek çok işlemini gerçekleştirmesi mümkündür. E-Devlet sistemi üzerinden uygulamaların geliştirilmesinin amacı hep kişilerin işlerini kolaylaştırmak hem de kurumlarda fazla yoğunluktan oluşabilecek karmaşıklığı önlemektir. E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilen uygulamalardan biri de TÜVTÜRK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemidir. Belirli periyotlarla yapılan araç muayeneleri zamanı gelen araçlar için ceza yaptırımlarından çok hayatımız için önemli olması sebebiyle yaptırılması gereklidir. Araçlarımızın her türlü muayene işlemleri hakkında bilgiyi E-Devlet sistemi üzerinden erişebilirsiniz. E-Devlet TÜVTÜRK muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemleri için yazımızın devamında konu ile ilgili detaylı bilgileri sizlere vereceğiz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden TÜVTÜRK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorgulama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

E-Devlet sistemi üzerinden TÜVTÜRK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız, E-Devlet üzerinden yapılan çoğu işlemde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir. Bir E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa, sizlere yakın olan herhangi bir PTT şubesine kimlik cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvuru işlemlerinden sonra gerekli olan 2 TL işlem tutarını ödeyerek E-Devlet şifrenize sahip olabilirsiniz. Öncelikle sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için yazımızın sonunda paylaştığımız bağlantı linkine tıklayınız. Karşınıza çıkacak olan sayfada E-Devlet TÜVTÜRK muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemine başlayabilmek için ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna tıklayınız.

TUVTÜRK MOBİL MUAYENE İSTASYON

Ardından kimlik doğrulama işlemini geçtikten sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

T.C. Kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra ‘’Sisteme Giriş Yap’’ butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Sisteme girişi sağladıktan sonra E-Devlet TÜVTÜRK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden TÜVTÜRK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorgulama İşlemleri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.