Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ULUSLARARASI FİRMA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere uluslararası firma sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz. İnternet kullanımının günden güne artması ile birlikte bu alanda çalışmalar hızla artmaktadır. Günümüzde internete ulaşımın kolay bir hal almış olması ile birlikte insanların bütün işlerini internet üzerinden kolay bir şekilde yapma isteği ortaya çıkmıştır. Bunun sonucunda birçok uygulama hayata geçirilerek uzun süreler harcamadan işlerimizi artık internet aracılığı ile kolaylıkla yapabilmekteyiz. Sorgulama işlemleri de bu uygulamalardan birisidir. Bu işlemler sayesinde insanlar uzun kuyruklarda beklemeden ve birçok evrak işleri ile uğraşmadan kısa bir süre içinde işlerini internet üzerinden halletmektedirler. Uluslararası firma sorgulama işlemi de internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlemi  E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Birçok sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz.E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenize ihtiyacınız vardır. 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Uluslararası Firma Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılır ?

Uluslararası firma sorgulama işlemini devlete ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Ardından karşımıza çıkan sayfada bizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Adsız

Tüm istenilen bilgiler verildikten sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgileri adım adım takip ettikten sonra uluslararası firmayı sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra uluslararası firmalar ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Uluslararası Firma Sorgulama İşlemleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.