Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÜRETİCİ CARİ HESAP LİSTESİ SORGULAMA

İnternete ulaşabilirliğin kolaylaşması ile birlikte kişiler pek çok işlemini internet üzerinden yapmayı tercih eder hale gelmiştir. Bu durum sayesinde artık birçok kurum internet üzerinden kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Bu uygulamaların bulunduğu sistemlerden birisi olan E-Devlet sistemi üzerinden de birden çok işleminizi hiçbir kuruma gitmenize gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde tek bir şifreli işlemlerinizi halledebilirsiniz. E-Devlet sistemi yapılan işlemlerden biri de üretici cari hesap listesi sorgulama işlemidir. Bu işleminizi de online olarak güvenli bir şekilde yapabilmeniz için hizmetinize sunulmuştur. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak geliştirilen bu uygulama ile üreticiler artık cari hesap listesi sorgulamasını yapabilirler. Yazımızın devamında E-Devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz üretici cari hesap listesi sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğiniz konusunda detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Üretici Cari Hesap Listesi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden yapılan sorgulama işlemlerinden biri olan üretici cari hesap listesi sorgulama işlemi için E-Devlet üzerinden yapılan çoğu işlemde olduğu gibi E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek, kimliğiniz ile birlikte başvuru yaptığınız takdirde başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel olan E-Devlet şifrenizi edinebilirsiniz. Sonrasında şifrenizi almanız durumunda yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı linkine tıklayınız. Bağlantı linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

üretici cari hesap listesi sorgulama

Ardından T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak ise “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Bu adımları uyguladığınız takdirde üretici cari hesap listesini sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz. Bu şekilde sorgulama işleminiz ile birlikte aklınızdaki pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Üretici Cari Hesap Listesi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.