Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA

Pek çok uygulamayı içinde barından E-Devlet sistemi geniş kapsamlı içeriği ile kişilerin hizmetine sunulmuştur. E-Devlet sistemi sayesinde hiçbir kuruma gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Size sunulmuş olan ve içerisinde pek çok kamu işlemleri, sorgulama, hesaplama gibi işlemleri barındıran E-Devlet sistemi ile tek bir şifre ile işlemlerinizi yürütebilmenize olanak sağlar. Üretici destekleme sorgulama işlemi de E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmeniz için size sunulmuş kolaylardan birisidir. E-Devlet sistemi üzerinden yapılan üreticiyi destekleme sorgulama sistemi Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ ne bağlı olarak üretici bilgileri gibi ürünle ilgili düzenlemelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çay üretimi yapacak üreticilerin, devlet tarafından ne miktarda destek alınabileceğini de öğrenebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilen üretici destekleme sorgulama işleminiz için yapmanız gerekenlerin detaylı bilgisini yazımızın devamını okuyarak edinebilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Üretici Destekleme Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemlerde olduğu gibi üretici destekleme sorgulama işlemi içinde E-Devlet şifresine gerek vardır. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız durumunda bu başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında size özel olan şifrenizi alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra üreticiyi destekleme sorgulama işlemi için yazımızın sonunda sizler için paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

üretici destekleme sorgulama

Ardından T.C kimlik numaranızı ve temin ettiğiniz E-Devlet şifrenizi giriniz.

işgöremezlik ödeme2

Son olarak “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

işgöremezlik ödeme3

Bu adımları uyguladığınız taktirde sorgulamanızı gerçekleştirebilir ve konu ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi Üzerinden Üretici Destekleme Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.