Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Uydunet Kota Sorgulama

Uydunet Nedir ?

Uydunet bir Türksat hizmetidir. Uydunet Kablo TV bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan, telefon bağlantısına ihtiyaç duymadan sadece bir modem aracılığıyla kullanılabilen bir internet sistemidir. Kablo TV şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişimde teknik olarak  üstünlüğü ile internet, veri ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıdır. Bu bakımdan diğer internet sağlayıcılarının birçoğundan daha üstün bir hizmet kalitesini içerisinde barındırır.

Uydunet hakkında daha fazla bilgi ve kampanyalar için TIKLAYINIZ

Uydunet Kota Sorgulama

Türksat tarafından sağlanan Uydunet hizmeti, farklı özelliklere sahip birçok paketi müşterilerine sunmaktadır. Bu paketlerinin her biri farklı kotalar ve AKN ( Adil Kullanım Noktası) içermektedir.  Uydunet internet hizmetinin kota sorgulama işlemi birkaç farklı yoldan yapılabilmektedir. Kota sorgulama işlemlerinizi dilerseniz Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasından, dilerseniz E-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır ?

Uydunet kota sorgulama işlemini Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasından yapabilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda Türksat hizmetlerini görüntüleyip, yeni hizmetler satın alabilir ve fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kota ve hız bilgilerinizi sorgulayıp, Uydunet arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer sistemi daha önce hiç kullanmamışsanız çağrı merkezini (444 0 126) arayarak e-posta güncellemesi yapmanız gerekmektedir.

1. Müşteri Numarası ile Kota Sorgulama

paint 1

Öncelikle Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasına ulaşıp buradan Müşteri Numaranız ve tanımlanmış şifrenizle sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız hizmetin resmi iternet sitesi üzerinden şifrenizi yenilebilirsiniz. yeni şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

uydunet

Daha sonra ”Hizmet İşlemleri” bölümüne tıklayıp oradan da ”Kota Takip” sekmesini seçerek güncel dönemlik kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve güncel sorunlar için Türksat Kablo Çağrı Merkezi’ni (444 0 126) arayabilirsiniz.

2. T.C Kimlik Numarası ile Uydunet Kota Sorgulama

tc kimlik 2

Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasına ulaşarak buradaki menüden T.C Kimlik No ile giriş bölümünü seçip, T.C Kimlik No ve şifre bilgileriniz ile kota sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız yine resmi sayfa üzerinden yeni şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

uydunet

Daha sonra ”Hizmet İşlemleri” bölümüne tıklayıp oradan da ”Kota Takip” sekmesini seçerek güncel dönemlik kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve güncel sorunlar için Türksat Kablo Çağrı Merkezi’ni (444 0 126) arayabilirsiniz.

3. E-Devlet Üzerinden Uydunet Kota Sorgulama

e devlet

 

 

 

 

 

 

Uydunet kota sorgulama işlemleri E-Devlet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri doğrudanE-devlet adresinden giriş yapıp Türksat hizmetleri bölümünden işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasına ulaşarak ,  E-Devlet seçeneğine tıklayıp T.C Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girerek, işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Daha sonra ”Hizmet İşlemleri” bölümüne tıklayıp oradan da ”Kota Takip” sekmesini seçerek güncel dönemlik kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve güncel sorunlar için Türksat Kablo Çağrı Merkezi’ni (444 0 126) arayabilirsiniz.

4. E-Mail Adresi ile Uydunet Kota Sorgulama

Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasına ulaşarak buradan Türksat tarafından veri kabul edilen E-Mail adresiniz ve tanımlanmış şifrenizle kota sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Daha sonra ”Hizmet İşlemleri” bölümüne tıklayıp oradan da ”Kota Takip” sekmesini seçerek güncel dönemlik kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve güncel sorunlar için Türksat Kablo Çağrı Merkezi’ni (444 0 126) arayabilirsiniz.

5. Cep Telefonu ile Uydunet Kota Sorgulama

Ekran Görüntüsü (2)

Uydunet kota sorgulama işlemi için Türksat Kablo’nun online işlemler sayfasına ulaşıp Türksat tarafından veri kabul edilen cep telefon numaranızın başında ”0” olmadan ( 5*********) yazarak ve tanımlanmış şifreniz ile Uydunet kota sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra ”Hizmet İşlemleri” bölümüne tıklayıp oradan da ”Kota Takip” sekmesini seçerek güncel dönemlik kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve güncel sorunlar için Türksat Kablo Çağrı Merkezi’ni (444 0 126) arayabilirsiniz.

Türksat Uydunet kota sorgulama sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.