VAKIFBANK IBAN SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

VAKIFBANK IBAN SORGULAMA

Ülkemizde gelişen bankacılık sektörü para transferinin güvenliğini sağlamak ve dahada hızlı aktarım yapmak için IBAN sistemini getirdi. Türkiye IBAN numarası, 26 haneden oluşur. İlk iki hanede uluslararası kod kullanılır bu bizim ülkemiz için TR şeklindedir, izleyen iki hane kontrol basamaklarını oluşturur ve IBAN numarasının doğrulanmasında kullanılır. Sonraki beş hane banka kodunu, son 16 hane ise banka hesap numarasını ifade etmektedir. Ülkemizde modern ve yenilikçi bankacılık anlayışı ile bilinen Vakıfbank kullanıcılarına sunduğu Vakıfbank IBAN sorgulama işlemi ile IBAN öğrenmeyi kolaylaştırmıştır. Şimdi size yazımızda Vakıfbank IBAN no sorgulama işlemini açıklayacağız.

Vakıfbank IBAN Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Günümüzde gelişen internet sayesinde banka kuruluşları da internet bankacılığı sistemini aktif hale getirdiler. İnternet bankacılığı sayesinde şube üzerinden yürütülen işlemlerin hemen hepsi resmi internet sitesi üzerinden yürütülmektedir. İnternetin sağladığı en büyük kolaylıklardan biri olan internet bankacılığı eskisi gibi banka kuyruğunda bekleyen vatandaş sayısını günden güne azaltıyor. Şubeye gitmek yerine internet üzerinden rahatını bile bozmadan işlemlerini yapmak vatandaşın işine geliyor. Vakıfbank IBAN sorgulamada bu işlemlerden biri. Vakıfbank IBAN no sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabilme kolaylığı ile müşterilerine verdiği rahatlığı gözler önüne sergiliyor. Yenilikçi ve modern bir kuruluş olan Vakıfbank, IBAN sorgulama işlemi için kullanıcılarından birkaç bilgi istemektedir.

  •  VakıfBank bankomat hesabınızına ait IBAN’ı öğrenmek istiyorsanız, Bankomat / Elektron / Maestro hesap numaranızdan hangisini kullanıyorsanız birini girmeniz yeterlidir.
  • Şube mevduat hesabınızına ait IBAN’ı öğrenmek için ise şu bilgiler istenmektedir; Bağlı olduğunuz Vakıfbank şubesi ve şube mevduat hesap numaranız.
  • VakıfBank yatırım hesabınızına ait IBAN’ı öğrenmek istiyorsanız, yatırım hesap numaranızı ilgili bölüme girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

vakıfbank

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilgili bölümlere belirttiğimiz bilgileri girerek sizde Vakıfbank IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Birazdan aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden Vakıfbak IBAN sorgulama sistemi ana sayfasına yönlendirileceksiniz.

Vakıfbank IBAN Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.