Sorgulamalar artık tek çatı altında!

VINN FATURA SORGULAMA

Sizlere bu yazıda vereceğimiz bilgiler VINN fatura sorgulama işlemi için yardımcı bilgiler ve ayrıntılar içerecektir. Bu fatura sorgulama işlemi yapabilmek için yazının kalan kısmını lütfen dikkatle okuyunuz. VINN, Turkcell bünyesinde bulunan ve internet hizmeti veren bir firmadır. Bizim vereceğimiz bilgiler ise bu işlemi gerçekleştirmek için kısa yollar içermektedir. Şimdi gelelim sorgulama işleminin nasıl yapıldığına.

VINN Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama hizmetini isterseniz Turkcell bayiliklerine giderekte yapabilirsiniz. Fakat sizlere internet üzerinden fatura sorgulama işlemini tavsiye ediyoruz. Çünkü çok daha koaly ve pratik bir işlemdir. Ayrıca normal sorgulama işlemine göre çok daha az vakit kaybetmiş olursunuz. VINN, bir Turkcell hizmeti olduğu için VINN fatura sorgulama işlemini de Turkcell’in internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiz. Fakat bu sistem üyelik ile çalışmaktadır. İlk olarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için sizlerle yazının sonunda paylaşacağımız linke tıkladıktan sonra sağ üst köşede yer alan “Giriş” kısmı ile sisteme bağlanarak işlem yapabilirsiniz.

Untitled

Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi sisteme giriş yaptıktan sonra sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için farenizin imlecini “Hesabım” başlığının üzerinde getirip önünüze gelen kısımdan “Güncel Tutar” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayfanın da örnek görüntüsüne alt kısımda sahip olabilirsiniz. Bu sekmeye tıkladıktan sonra fatura sorgulama işleminizi de başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Untitled

VINN Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.