Vodafone Borç Ödeme | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Vodafone Borç Ödeme

Cep telefonlarının hayatımızdaki yeri bu derece arttıktan sonra neredeyse herkes cep telefonu kullanmaya başlamıştır. Hele akıllı telefonlar da yaygınlaştıktan sonra birçok işlemimizi cep telefonlarından gerçekleştirebilir duruma geldik. İnternet kullanımının da yaygınlaşmasından sonra cep telefonlarından internete girme imkanı sağlanmıştır. Akıllı cep telefonlarından gerçekleştirebildiğimiz birçok işlem bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi arama ve mesaj atma olarak geçse de internete girmek de akıllı telefonlardan gerçekleştirdiğimiz işlemlerin başında gelmektedir. Yalnız bunları gerçekleştirebilmek için bazı bedeller ödememiz gerekmektedir. Ülkemizde bulunan mobil hat operatörleri sayesinde cep telefonlarını kullanabilirsiniz. Mobil hat operatörlerinin sağladığı tarifeler sayesinde dakika, kısa mesaj ve internet paketleri edinebiliriz. Bu paketler sayesin de cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu paketleri kullanabilmek için de bir bedel vermeniz gereklidir. Ülkemizde bulunan mobil hat operatörlerinden Vodafone operatörünü kullanan kişiler kullandıkları tarifenin veya kullandıkları hattın ne kadar borcu olduğu Vodafone borç sorgulama ile öğrenebilir ve Vodafone borç ödeme ile faturalarını ödeyebilirler. Vodafone borç ödeme işlemi sayesinde hem telefon faturanızın ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz hem de faturanızın tutarını ödeyebilirsiniz. Vodafone fatura ödeme işlemini birçok şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Vodafone kurumunun internet sitesine giriş yaparak online self servis sisteminden borç ödeme işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi online sisteme giriş yapmadan da kredi kartınız ile Vodafone fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone şubelerine giderek ve fatura ödeme merkezlerine giderek Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online Olarak Vodafone Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları internet üzerinden Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirler. İnternet üzerinden Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirmenin birden fazla yolu vardır. Bu yollardan en çok kullanılanı ve en basit olanı Vodafone kurumunun internet uygulamasına giriş yapılarak gerçekleştirilen borç ödeme yöntemidir. Vodafone kurumunun internet sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan fatura ödeme seçeneğini seçtiğinizde sisteme giriş yapmadan fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone online self servis sistemine giriş yaparak faturanızı seçebilirsiniz ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yazımızın sonunda verdiğimiz link sayesinde Vodafone kurumunun internet sitesine ulaşabilirsiniz.

vodafone1

Ana sayfanın üst tarafında yer alan fatura öde seçeneğini seçtiğinizde fatura ödeme seçenekleri karşınıza gelecektir. Bu seçeneklerden kendi faturamı ödemek istiyorum veya başkasının faturasını ödemek istiyorum seçenekleri sayesinde borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneklerden kendi faturamı ödemek istiyorum seçeneğini seçtiğinizde ilk önce telefon numaranızı sisteme girmeniz gereklidir. Daha sonrasında ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu da gerekli yere girerek sorgula seçeneğini seçmelisiniz. Açılan sayfadan ödemek istediğiniz faturayı da seçtikten sonra kredi kartı bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekecektir. Kredi kartı onay işlemi gerçekleştikten sonra fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone sisteminden online self servis hizmetine giriş yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Adsız5

Online self servis bölümüne telefon numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş yapabilirsiniz ve fatura ödeme bölümünden Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız mesaj bölümüne S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderdiğiniz de şifrenizi öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden Vodafone fatura ödeme işlemini gerçekleştirebildiğiniz gibi fatura ödeme noktalarından da Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone şubelerine giderek faturanızı sorgulayabilirsiniz ve borcunuz ne kadar ise Vodafone fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme merkezlerine giderek de fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise cep telefonunuzdan 7002 numarayı arayarak Vodafone fatura ödeme servisi üzerinden kredi kartınız aracılığı ile Vodafone borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Borç Ödeme İçin TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.