Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Vodafone Borç Öğrenme

Vodafone operatörü ülkemizde bulunan operatörlerden bir tanesidir. Eğer bir telefon kullanmak istiyorsanız yani telefon ile arama yapmak, mesaj atmak veya internete girmek için mobil hattınızın bir tarifesi olması gereklidir. Ülkemizde bulunan mobil hat operatörleri çeşitli tarifeler sunmaktadır. Bu tarifeler de internet paketi, dakika paketi ve kısa mesaj paketi gibi paketler bulunmaktadır. Siz en çok hangisini kullanıyorsanız eğer size en uygun olan tarifeyi seçerek mobil hattınızı kullanabilirsiniz. Tabi kullanmak istediğiniz tarifeye göre çeşitli ücretler bulunmaktadır. Tarife ne kadar yüksek ise ücreti de o kadar yüksektir. Vodafone kullanıcıları dönem sonunda faturalarının ne kadar olduğunu öğrenebilmek için Vodafone borç öğrenme işlemini gerçekleştirmeleri gereklidir. Vodafone fatura öğrenme işlemi ile birlikte faturanızın tutarının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Vodafone kurumu interneti iyi kullanan kurumlardan bir tanesidir. İnternet üzerinden birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone fatura öğrenme işlemini de internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fatura sorgulama, fatura ödeme, dakika sorgulama, bakiye sorgulama ve öğrenme gibi birçok işlemi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone fatura öğrenme işlemi ise internet üzerinden 2 farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Vodafone kurumunun internet sitesinden online self servis hizmetine giriş yaparak Vodafone fatura öğrenme işlemini gerçekleştirebildiğiniz gibi E-Devlet şifreniz ile birlikte E-Devlet sistemine giriş yaparak da Vodafone borç öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online Vodafone Borç Öğrenme Nasıl Yapılır?

Online olarak Vodafone borç öğrenme işlemini Vodafone kurumunun internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak Vodafone borç sorgulama için online self servis hizmetine giriş yapmanız gereklidir. Vodafone kurumunun internet sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan fatura ödeme seçeneğini seçtiğinizde açılan sayfaya telefon numaranızı ve güvenlik kodunu girmeniz gereklidir.

vodafone1

Online self servisi sayesinde Vodafone borç öğrenme işlemini gerçekleştirmek için ana sayfada yer alan online self servise girin seçeneğini seçmelisiniz. Ya da yazımızın sonunda verdiğimiz linki tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfaya T.C. cep telefonu numaranızı girdikten sonra bir de şifrenizi girmeniz gereklidir

Adsız5

Eğer şifrenizi bilmiyorsanız öğrenme işlemi çok basit ve ücretsizdir. Vodafone kurumunun tüm self servis kanallarında bu şifre geçerlidir. Şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttuysanız öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harfle S yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndermeniz gereklidir. Mesaj yoluyla size şifreniz bildirilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra telefon numaranız ile birlikte bu sayfaya girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra fatura sorgulama ve ödeme bölümünden Vodafone borç öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online Vodafone Borç Öğrenme için TIKLAYINIZ!

E-Devlet Vodafone Borç Öğrenme Nasıl Olur?

Vodafone kurumunun internet sitesinden Vodafone borç öğrenme ve ödeme işlemini gerçekleştirebildiğiniz gibi internet üzerinden E-Devlet sisteminden de borç öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sisteminden işlem gerçekleştirebilmek için sisteme giriş yapmanız gereklidir. Mobil hattınız sizin üzerine kayıtlı ise sisteme giriş yaptığınız takdirde faturanızın tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken E-Devlet ana sayfasında yer alan E-Hizmetler bölümüne giriş yapmak. Şirketler bölümüne girdiğinizde ise Vodafone şirketini bölümüne girmelisiniz. Ya da yazımızın sonunda verdiğimiz link sayesinde direk E-Devlet sisteminden Vodafone kurumunun sistemine ulaşabilirsiniz. Sistem sizden kimliğinizi doğrulamak isteyecektir.

Untitled751

Kimliğimi şimdi doğrula seçeneğini seçtiğinizde karşınıza E-Devlet sistemine giriş yolları gelecektir. Bu giriş yolları içerisinden E-Devlet şifresi ile giriş yolunu seçerseniz eğer sisteme T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmeniz gereklidir. E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız eğer PTT kurumlarına giderek 2 TL karşılığında elde edebilirsiniz.

E-Devlet Vodafone Borç Öğrenme için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.