Vodafone Dakika Öğrenme | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Vodafone Dakika Öğrenme


Günlük yaşantıda telefonlar insanların vazgeçilmezleri arasındadır. Telefon görüşmesi yapma, mesaj gönderme, internete girme gibi birçok işi cep telefonları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kullandığınız tarifeler içerisinde yer alan paketler sizlere çok kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte kullandığınız operatörün tarifeleri içerisinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu paketler dakika, SMS ve internet erişimi olarak oluşturulmaktadır.

Ülkemizde üç önemli operatör bulunmaktadır. Bu operatörler içerisinde en önemlilerinden bir tanesi Vodafone’dur. Geçmiş yıllarda Telsim olarak adıyla hizmet vermekte iken el değiştirdikten sonra Vodafone adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Vodafone, ülkemizle sınırlı kalmamış aynı zamanda dünya genelinde de hizmet vermekte olan GSM operatörüdür. Vodafone, abonelerine en kaliteli hizmetleri vermek adına çok farklı tarife ve paketlerle her kişinin ihtiyacına göre abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır. Vodafone’nun oluşturduğu tarifeler müşterilerine çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tarifelerde yer alan internet erişim haklarınızı da telefonlarınız aracılığıyla internete girerek değerlendirmeniz mümkündür. Bunun yanında Vodafone’un tarifeleri içerisinden size uygun olanı seçtiğiniz tarife içerisinde ne kadar dakika, SMS ve internet hakkınızın kaldığını internet üzerinden de öğrenmeniz mümkündür. Bu yazımızda sizlere Vodafone dakika öğrenme işlemi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Siz de vereceğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ederseniz eğer hızlı ve kolay bir şekilde Vodafone dakika öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Dakika Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone dakika öğrenme işlemi faturalı ve faturasız hatlarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Buna göre farklı sorgulamaları yapılmakta ve abonelerin tarifeleri doğrultusunda kullanabilecekleri tarifeyi göstermektedir. Faturalı hatlarda, abonelere her ay belirli ücret karşılığında telefon görüşmesi yapılabilmesi için dakika verilmektedir. Aboneler bu faturalı her ayın sonunda ödemeleri gerekmektedir. Abone, tarifesindeki dakika haklarını aşmayacak şekilde kullandığı taktirde herhangi bir ek ücret faturasına yansıtılmayacaktır. Eğer size verilen dakika aşarsanız eğer faturanıza ek ücret uygulanacaktır. Faturasız hatlarda bu durum farklıdır. Vodafone faturasız abonelerinde ise önceden paralarını ödeyerek telefon görüşmesi yapabilmeleri için dakika satın almaktadırlar. Aboneler bu dakikaları bitene kadar ücretsiz olarak konuşma yapabilirler. Dakikaları bittikten sonra bu işlemi tekrar tekrar yaparak dakikalarını yenileyebilirler.

Vodafone dakika sorgulama işlemi farklı şekillerde sorgulanmaktadır. Bunlardan ilki kısa mesaj servislerinden SMS yoluyla yapılan işlemdir. Bu işlemde hattınız içerisinde ne kadar dakika kaldığını SMS yoluyla öğrenebilmek için DK yazıp 7000’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem sonundan Vodafone dakika öğrenme işlemini SMS yoluyla öğrenmiş olursunuz. Diğer sorgulama yönteminde ise herhangi bir Vodafone bayisine giderek hattınızda ne kadar dakika kaldığını öğrenebilirsiniz. Ancak bu sorgulama yöntemini aboneler yoğun iş temposundan ve zaman kaybı olmasından dolayı çok fazla tercih etmemektedir. Bunun yerine aboneler son sorgulama yöntemi olan internet üzerinden Vodafone dakika öğrenme işlemini seçmektedir.

Vodafone internet sitesi üzerinden Vodafone dakika sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. İster faturalı hat sahibi olun ya da faturasız hat sahibi olun Vodafone resmi internet sitesi üzerinden Vodafone dakika öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlem için size kolaylık olması adına aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında açılan sayfa üzerinde görselde de görmüş olduğunuz kısım karşınıza çıkacaktır. Burada telefon numaranızı ve şifrenizi eksiksiz bir şekilde girerek Vodafone dakika öğrenme işlemi için giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız S yazıp 7000’e mesaj atarak şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Adsız

Bu işlemi yaptıktan sonra Vodafone dakika öğrenme işlemini Vodafone resmi internet sitesi üzerinden tamamlamış olacaksınız.

Vodafone Dakika Öğrenme İşlemi İçin  TIKLAYINIZ! 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.