Sorgulamalar artık tek çatı altında!

VODAFONE DAKİKA SORGULAMA

İnsanlar, kullandıkları operatörler doğrultusunda kendilerine uyan paketleri seçip kullanmaktadırlar. İnternet, dakika ve SMS olarak paketler oluşturulmaktadır. Bunları kullanırken ne kadar kaldığını öğrenmek isteriz, bu bilgilere ulaşmak artık çok kolay bir hal almıştır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Vodafone dakika sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında ayrıntılı olarak bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda işleminizi kısa süre içerisinde tamamlayabiliyorsunuz.

Türkiye’de kullanılmakta olan operatör arasında bulunan Vodafone, önceleri Telsim olarak hizmet vermekteydi. Operatörün el değiştirmesi ile birlikte isim değişikliğine gidilmiş ve Vodafone olarak değişiklik yapılmıştır. Müşterisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Vodafone, birçok kampanya yapmaktadır ve müşterine en uygun paketleri oluşturmaya çalışmaktadır. Özellikle dakika sıkıntısı çeken insanlara dakikalarını kontrollü şekilde kullanabilmesi için, dakikalarını kolayca öğrenmek adına kolay bir yol sunmaktadır.

Vodafone Dakika Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Vodafone dakika sorgulama faturalı ve faturasız hatlar için dakika olarak ayrılmaktadır. Aralarındaki fark ise faturalı hatlarda belirlenen tarifelere göre aylık olarak belirli dakika verilmektedir. Ay sonunda ise bu faturanıza yansır ve ödemesini kullandıktan sonra yaparsınız. Ayrıca dakika aşımı da belirli ücretlendirme karşılığında faturanıza yansıtılmaktadır. Faturasız hatlarda ise müşteri öncelikle kullanım parasını ödeyerek dakika satın almaktadır ve dakikaları bittiğinde yeniden alım yapması gerekmektedir. İster faturalı ister faturasız hat sahibi olun internet üzerinden kalan dakikalarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Öncelikli olarak işlem yapacak olduğunuz Vodafone sayfasına, yazımızın sonunda yer alan Vodafone dakika sorgulama adresine tıklayarak ulaşacaksınız. Arkasından açılacak olan ekranda sizden telefon numaranız ve şifreniz istenecektir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız şifrenizi almak için S yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. İstenenleri gerekli yerlere yazdıktan sonra ‘giriş’ yazısının üzerine tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Böylelikle sisteminize giriş sağladıktan sonra kalan dakikalarınız hakkında ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone Dakika Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.