Sorgulamalar artık tek çatı altında!

VODAFONE FATURA SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler sayesinde internet sürekli elimizin altında. Bu internet kullanımı artışı insanların birçok işlemlerini uzun kuyruklarda sıra beklemek yerine, internet üzerinden yaparak zamandan tasarruf etmektedir. İnternet üzerinden sağlanan bu hizmetleri genelde internet kullanıcıları borç ödeme fatura sorgulama gibi online işlemlere için kullanmakta.

Türkiye’de üç büyük GSM operatörden biri olan Vodafone’da bu gibi hizmetleri GSM operatör kullanıcılarına sunmaktadır. Vodafone GSM operatörü kullanıcıları internet sitesinden TL yükleme, fatura sorgulama, paketler, tarifeler, kampanyalı cihazlar gibi başlıklar altında sağlanılan hizmetleri kullanabilmektedir. Vodafone fatura sorgulama işlemini 2 farklı şekilde yapmak için yazının sonunda paylaştığımız linklere tıklayınız.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone fatura sorgulama yapmak için ilk olarak vodafone kendi web sayfasını ziyaret ediniz ve aşağıda kırmızı renk ile belirtilen fatura öde yazısına tıklayınız.

vodafoneFatura öde yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada ilgili adımları takip ediniz. İlk olarak açılan sayfada kendi faturamı ödemek istiyorum ya da başkasının faturasını ödemek istiyorum seçeneklerinden birini seçmeliyiz. Örneğin aşağıda kırmızı renk ile belirtilen kendi faturamı ödemek istiyorum yazısına tıklayınız.

vodafone 1Kendi faturamı ödemek istiyorum yazısına tıkladığımızda açılan sayfada kırmızı renkle belirtilen ve altı çizilen alanları sırayla doldurunuz.vodafone 1

vodafone2Tüm işlemleri sırasıyla doldurduktan sonra siz ait olan fatura bilgilerinize ulaşabilir ve size ait olan fatura borcunu ödemiş olursunuz. Aynı işlemleri başkasının faturasını ödemek istiyorum butonuna basarak faturasını ödemek istediğiniz kişinin bilgileriniz girerek Vodafone fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca fatura sorgu servisi aboneleri sms yoluyla fatura sorgulamsı yapabilirler. Bunun için ‘GUNCEL FATURA’ yazarak 7000’ne ücretsiz olarak gönderebilir. Böylelikle SMS yoluyla Vodafone fatura borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

Vodafone Fatura Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Vodafone Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone fatura sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üzerinden yapabilmek için ilk olarak bir E-Devlet şifresi elde etmeniz gerekmektedir. Şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında kolayca temin edebilirsiniz. Sorgulama işlemine devam edebilmek için en alt kısımda yer alan linke tıklamanız gerekmektedir. İlk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basınız.

Untitled

Açılan sayfa üzerinde TC kimlik numarası ve E-Devlet şifresi gibi bilgileri doldurup, “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet Vodafone Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.