Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Vodafone Online İşlemler

Vodafone ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir GSM operatörüdür. Sağlamış olduğu hizmetler sayesinde cep telefonu ile alakalı pek çok içeriğe hızlı, kolay ve pratik bir biçimde elde edebilmekteyiz. Vodafone üzerinden alacağımız hizmetler için en net bilgileri Vodafone şubelerinden veya Vodafone internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Alacağınız bilgiler ayrıca Vodafone telefon şubesi ile de gerçekleştirilebilir.

Vodafone vermiş olduğu GSM hizmetleri içerisinde günümüzün en büyük kolaylığı olan internet de yer almaktadır. İnternet sayesinde gündelik işlemlerimizin büyük bir kısmını sanal ortam üzerinden halletme imkanı bulmaktayız. Tüm bu kolaylıklar sayesinde yapmak istediğimiz işlemleri akıllı telefonlarımızdan dahi gerçekleştirebiliriz. Böylece zamandan tasarruf edebilme imkanı buluruz. Tüm bu kolaylıklar Vodafone’un sağlamış olduğu hizmetlerle çok daha mümkün bir hal almaktadır. Günümüz teknolojisi sayesinde 4.5G hizmeti sayesinde Vodafone kullanıcıları, almış oldukları internet hizmetinden en hızlı şekilde faydalanabilmektedirler. Ayrıntılı bilgi için Vodafone şubesine veya Vodafone internet sitesi aracılığı ile Vodafone online işlemler hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır.

Vodafone üzerinden alacağınız hizmetler sadece internet hizmeti ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra konuşma ve SMS de alabileceğiniz hizmetler arasındadır. İnternet, SMS ve konuşmanın her 3’ünün de bir arada bulunduğu hazır paketler günümüzde en çok tercih edilen hizmetler arasındadır. Paketin içerdiği miktarlar ne kadar genişlerse, fatura tutarı da buna bağlı olarak artmaktadır. Bunun için en yakın Vodafone şubesine gidiniz. Burada görevli kimseden Vodafone üzerine kayıtlı faturalı/faturasız hattınız için paket talebinde bulununuz. Bu amaçla görevli kimse sizin için elinde bulunan paketleri tanıtacaktır. Size en uygun paket içeriğini belirledikten sonra bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone üzerinden alış olduğunuz hizmetleri takip edebilme imkanınız da bulunmaktadır. Bunun için Vodafone bayiliklerini tercih edebileceğiniz gibi Vodafone internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen bir takım işlemleri barındıran, Vodafone online işlemler ile de pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternetin sağlamış olduğu kolaylıklar ile sanal ortam üzerinden yapacağınız işlemler ile paketiniz ile ilgili bilgiler alabilir, kullanmış olduğunuz hizmet miktarlarını belirler ve geriye kalan paket miktarınızı görebilirsiniz. Ayrıca Vodafone online işlemler ile farklı paketler hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi geçiş işlemi dahi yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz bir diğer online işlem ise Vodafone fatura ödeme işlemidir. Faturanızı kredi kartınızı kullanarak, sanal ortam üzerinden kolayca ödeme imkanına sahipsiniz.

Vodafone online işlemler ve sağlamış olduğu kolaylıklardan bir an önce faydalanabilmek için ilk olarak Vodafone internet sitesine gitmeniz gerekmektedir. Bu amaçla www.vodafone.com.tr adresine gidiniz. Açılan sayfada oldukça yoğun bir bilgi kalabalığı olduğunu göreceksiniz. Vodafone online işlemler sayfasına ulaşabilmek için sağ üst kısımda yer alan Online Self Servis’e Girin butonuna tıklayınız.

voda1

Açılan sayfa üzerinden kimlik bilgilerinizin doğrulanabilmesi için sizlerden bir takım bilgiler istenecektir. Vodafone online işlemler sayfasına giriş yapabilmek için gerekli bilgiler arasında GSM numaranız ve şifre bilgisi yer almaktadır. Şifre tamamen güvenlik amaçlı olup, yabancı kimselerin hesabınıza ulaşmasını engellemek için konulmuştur. Eğer şifreniz bulunmamakta ise “S” yazıp kısa mesaj ile 7000’e yollayın. Bu SMS işlemi tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kısa mesaj gönderdikten sonra şifreniz hemen anında cep telefonunuza yanıt olarak gelecektir. Böylece bu şifreyi tekrar siteye dönüş yaparak gerekli kısımlara GSM numaranız ile giriniz. Son olarak Giriş butonuna basınız. Böylelikle sisteme giriş yaparak Vodafone online işlemler hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Online İşlemler İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.