Sorgulamalar artık tek çatı altında!

World Card Başvurusu

Günümüzde artık alışveriş yapmak hemen hemen her gün yapılan bir rutine dönüşmüş durumda. Giyim, teknoloji, yiyecek sektörlerinin gitgide büyüyüp devasa kurumlar haline dönüşmesi ve bizlerin de bunu sık sık kullanmamız birçok kolaylığın yanında bazı zorlukları da getirdi. Mesela bazen çok acil bir şekilde bir ürünü almamız gerekebiliyor ve bunun için alışveriş merkezlerine kadar gidemeyecek kadar kısıtlı zamanımız oluyor ya da yanımızda o esnada nakit olmayabiliyor. Daha da kompleks olarak bakarsak, bazen maddi durumumuzun üstündeki bir ürünü almamız gerekebiliyor ve bunu 2-3-5-7-9 gibi taksitlerle ödememiz gerekebiliyor. Bu durumlarda artık imdadımıza yetişen bir kart var. Bu karta verilen isim World Card. Yazının devamında world kart başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

World Kart’tan kısaca bahsetmek gerekirse; az önce de bahsettiğimiz birçok olumsuz durumlarda ihtiyacımıza cevap veren ve bize kolaylık sağlayan ve acil para ihtiyacımız karşılayan bir kart.Bu kart ile bir ürünü hemen alabilir ve bütçenize göre taksitlendirip kendinizi kasmadan ödemenizi yapabilirsiniz.

World Card Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Yukarıda saydığımız birçok kolaylığı bu kart bizlere sağlıyor. Peki sadece bu kolaylıkları sağlamakla mı kalıyor? Tabii ki de hayır! Bütün World Card’lar da “Paro” özelliği bulunmaktadır ve buda sizlere bir çok hizmet ve avantaj sağlamaktadır. Örneğin paro özelliği ile yaptığınız World Card alışverişlerinizde paropuan kazanabilir bu puanları da istediğiniz gibi harcayıp kazanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunun içinde herhangi bir ücret ödemediğiniz gibi siz ödeme kazanmış olacaksınız.

Ayrıca bunların dışında da günlük hayatta bir çok yerde World Kartınızı kullanarak bir çok işinizi halledebilirsiniz. Örneğin toplu taşıma araçlarında temassız kart özelliğini kullanarak ödemenizi yapabilir araca binip seyahat edebilirsiniz. Yada World Card kullanıcılarına özel olan ve daha ucuza kiralayabileceğiniz araç kiralama servisi ile istediğiniz bir aracı kiralayıp daha konforlu bir şekilde seyahatte edebilirsiniz.

World Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

World Card kredi kartına başvuru yapmanın birden fazla yolları vardır,bunların başında en kolay olanı sms ile başvuruda bulunmaktır. Bunun için yapmanız gereken sadece T.C. Kimlik numaranızı 4421’e kısa mesaj olarak gönderirseniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yada bilgilerinizi istediğiniz gibi doldurup gönderip başvurunuzu o şekilde yapmak istiyorsanız da aşağıdaki linke tıklayarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Wordl Card Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

World Kart Yıllık Ücretleri Ne kadardır?

World Card’ın bir çok çeşidi bulunmaktadır ve tüm kart çeşitleri de birbirinden farklı ücretlendirme çeşitlerine sahiptirler. Örnek vermek gerekirse Play (öğrenci belgesi ibrazıyla) (Temassız Özellik dahil) olan kart türünden alırsanız (adından da anlaşılacağı üzere öğrencilerin sahip olabileceği bir kart türüdür) bunun için yıllık hiç bir ödeme,kart kullanım bedeli yada başka bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Eğer öğrenci değilseniz ve çok sık kredi kartı kullanan biriyseniz o zaman World Platinum (Temassız Özellik dahil) kartını alıp kullanabilirsiniz. Bunun ise 12 aylık kullanım bedeli 107 tl’dir. Bu ve bunun gibi daha bir çok kart türü bulunmaktadır bu kart türleri hakkında bilgi almak ve istediğiniz kartı incelemek istiyorsanız aşağıda ki kart türleri ve ücretlerinin bulunduğu tabloyu inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Eğer tabloya bakarak kendiniz için uygun bir kartın seçimine karar veremediyseniz size en uygun WorldCard’ı belirlemek için en yakın şubelere uğrayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne girebilir veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak yetkili kişilere de danışarak bilgi alabilirsiniz.

7 Mart 2016 tarihine kadar 7 Mart 2016 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
KART ÜCRETİ Asıl Kart Ek Kart Asıl Kart Ek Kart
Worldcard 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
World Gold 87 TL 43,5 TL 95 TL 47,5 TL Yıllık
World Platinum (Temassız Özellik dahil) 98 TL 49 TL 107 TL 53,5 TL Yıllık
Crystal (Temassız Özellik dahil) 435 TL 130 TL 435 TL 130 TL Yıllık
adios (Temassız Özellik dahil) 100 TL 50 TL 110 TL 55 TL Yıllık
adios Premium (Temassız Özellik dahil) 150 TL 70 TL 160 TL 80 TL Yıllık
taksitçi (Temassız Özellik dahil) 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
Play 76 TL 38 TL 83 TL 41,5 TL Yıllık
Play (öğrenci belgesi ibrazıyla) (Temassız Özellik dahil) 0 TL 0 TL Yıllık
Fenerbahçe Worldcard 76 TL 83 TL Yıllık
Fenerbahçe World Gold 87 TL 95 TL Yıllık
Fenerbahçe World Platinum 98 TL 107 TL Yıllık
Opet Worldcard (Temassız Özellik dahil) 87 TL 43,5 TL 95 TL 47,5 TL Yıllık
World Eko (Temassız Özellik dahil) 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL Yıllık
7 Mart 2016 tarihine kadar 7 Mart 2016 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
Kart Yenileme Ücreti (yılda üç ve üzeri adette olması halinde) 8 TL 8,75 TL Tek seferlik
21 Nisan 2016 tarihine kadar 21 Nisan 2016 tarihinden sonra Tahsilat Periyodu
PTT ve World Üye İşyerleri aracılığıyla ödeme işlem ücreti 2 TL 2,75 TL Her işlemde tek seferlik

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.