Sorgulamalar artık tek çatı altında!

WORLDCARD FATURA SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere Worldcard fatura sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceğiz. İnternetin günden güne gelişim göstermesi ile birlikte kullanımı da giderek artmaktadır. Bu artış ile birlikte insanların internet üzerinden yapabilecekleri işlemlerin sayısınında arttırılması yönünde birçok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmaların sonucunda birçok uygulama hayata geçirilmektedir. Tüm bunlara kamu kurum kuruluşları ve ya özel şirketlerde duyarsız kalmamaktadır. Bankalarda bu gelişime ayak uyduran şirketlerin arasında yerini alarak müşterisine en iyi hizmeti sunmak için birçok yöntem geliştirmiştir. Banka işlemlerini internet aracılığı ile yapılabilir olması insanların bankalara gidip saatlerce sıra beklemesine son vermiştir. Hatta bankaların oluşturduğu mobil uygulamalar sayesinde insanlar cep telefonlarıyla tek tık ile işlemlerini yapabiliyorlar. Worldcard fatura sorgulama işlemi de Yapıkredi Bankasının başlatmış olduğu bir uygulamanını sonucudur. Yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda bu sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Worldcard Fatura Sorgulama İşlemleri İnternet Aracılığı İle Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu sorgulama işlemi Yapıkredi Bankası’nın kendine ait resmi internet adresinden yapılmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ilk olarak internet şubesi üzerine tıklanmalı ve ardından kart işlemlerini seçmeniz gerekmektedir.

Adsız

Ardından açılan yeni ekranda yapılması gereken işlem bizden istenilen kart numarasının son dört hanesini gerekli yere yazmaktır.

Adsız

Ardından müşteri numarası girilmelidir. Müşteri numaranız kartınızın ön yüzünden ad soyadın altında yazmaktadır. Eğer müşteri numaranız orada yazmıyorsa bankayı arayarak öğrenmeniz gerekmektedir.

Adsız

Önümüzdeki diğer işlem de ise kart şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Adsız

Son olarak yapılması gereken ‘giriş’ butonuna tıklamaktır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda, gerçekleştirilen işlemlerden sonra Worldcard fatura sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra faturanız ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Worldcard Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.