Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YAMBİS MÜTEAHHİT SORGULAMA

Günümüzde birçok işlemimizi artık internet üzerinden yapabiliyoruz. Bunların başında genel olarak sorgulama işlemleri gelmektedir. Bu şekilde kurumlara gidip saatlerce sıra beklemekten kurtuluyor, oturduğumuz yerden dakikalar içinde işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Bu alanda hizmet veren kuruluşlardan bir tanesi de Yapı Müteahhitliği Bilişim Sistemidir. Bu site üzerinden YAMBİS müteahhit sorgulama işlemimizi gerçekleştirebiliriz. Ayrıca, müteahhit tanımlama, yetki belgesi numarası başvurusu ve iptal listesi sorgulama işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulama işlemi ile birlikte yapı işlemleri ile ilgili her türlü sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda aktif bir şekilde gerçekleşmeye başlayan yapı işleri ile birlikte çeşitli denetim mekanizmaları da gelişmiştir. Müteahhit kavramının karşılığı, başkası adına bir işi üstlenen kişi anlamına gelmektedir. Biz size bu yazının devamında müteahhit öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

YAMBİS Müteahhit Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Müteahhit sorgulama işlemini yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamaktır. Bu link sizi YAMBİS sayfasına yönlendirecektir. Bu linke tıkladığınız karşınıza çıkacak olan sayfada sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bunlar TC kimlik numarası ve vergi numarasıdır. İşleminizi gerçekleştirmek için T.C. kimlik numaranızı ve vergi numaranızı giriniz ve ardından ara butonuna tıklayınız. Bu şekilde açılacak olan sayfadan sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

d

YAMBİS Müteahhit Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Müteahhit Yetki Belgesi Sorgulama

Türkiye’de faaliyet gösteren müteahhitler için müteahhit bilgilerine internet üzerinden erişmeniz mümkündür. Müteahhit belgesi sorgulama işlemi ile mağdur olduğunuz bir durumda müteahhit ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Müteahhit sorgulama işleminizi,müteahhit yetki belgesi sorgulama işleminizi ve müteahhit ile ilgili birçok sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yapmanız mümkündür.Müteahhit yetki belgesi sorgulama işleminiz için YAMBİS yani Yapı Müteahhitliği Bilişim Sistemi hizmet vermektedir.

YApı Müteahhitliği Bilişim Sistemi internet sitesi üzerinden sorgulamak istediğiniz müteahhit bilgilerine erişebilirsiniz. Müteahhit yetki belgesi sorgulama işleminizi yapmak için öncelikle YAMBİS sitesine girmelisiniz. Sizin için YAMBİS müteahhit yetki belgesi sorgulama işlemi bağlantı adresini yazımızın sonuna ekledik. Bağlantı adresine tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada sizden T.C. kimlik numarası ve Vergi Numarası istenecektir. Sizden istenen bilgileri ilgili kısımlara eksiksiz bir şekilde girdikten sonra YAMBİS müteahhit yetki belgesi sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

YAMBİS Müteahhit Yetki Belgesi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Müteahhit Numarası Sorgulama

Müteahhit sorgulama, müteahhit sicil sorgulama,müteahhit başvuru sorgulama,geçici müteahhit sorgulama gibi işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Müteahhit bilgilerinin tamamını öğrenmeniz mümkündür. Sorgulama işlemleriniz için Yapı Müteahhitliği Bilişim Sistemi yani YAMBİS, internet sitesi üzerinden sorgulama işlemlerinizi yapmanıza imkan vermektedir.

Müteahhit numarası sorgulama işleminiz için YAMBİS internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numaranız ve Vergi Numaranızı girmeniz gerekmektedir. YAMBİS internet sitesi üzerinden girdiğiniz bilgileriniz ile müteahhit numarası sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Müteahhit yetki belgesine ulaşabilir,müteahhit sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Yapı Müteahhitliği Bilişim Sistemi yani YAMBİS ile müteahhit numarası sorgulama işleminiz için yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan sayfada sizden T.C. kimlik numaranız ve Vergi Numaranız istenecektir. Sizden istenen bilgileri ilgili kısımlara girdikten sonra istediğiniz müteahhit bilgisine ulaşabilirsiniz.

YAMBİS Müteahhit Numarası Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.