YAPI KREDİ BORÇ SORGULAMA | Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YAPI KREDİ BORÇ SORGULAMA

Günümüzde tüm işlemlerimizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. Hem zaman kaybı olmaması açısından işlemlerimizin çoğunu böylelikle yapabilmekteyiz. Sahip olduğumuz bu imkanlar dahilinde gerekli uygulamaları rahatlıkla kullanabilmekteyiz. Bu uygulamalar dahilinde özel bankaların sorgulama işlemlerini de yapabilmekteyiz. İnternet bankacılığı sayesinde sorgulama yapma, ödeme yapma gibi işlemlerinizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilmektesiniz. Özel bankalardan biri olan Yapı Kredi ile internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Yapı Kredi borç sorgulama işleminizi de yine bu uygulamalar sayesinde yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Yapı Kredi Bankası borç sorgulama işleminizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamındaki verecek olduğumuz bilgiler ile birlikte sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Borç Sorgulama İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Yapı Kredi bankası üzerinden sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan Yapı kredi sayfası üzerinden ekranın sağ tarafında bulunan internet şubesi bölümünü tıklamanız gerekmektedir.

Adsız

Bu aşamadan sonra hesabınıza girmek için için bireysel kısmını seçmeniz gerekmektedir.

Adsız

Sonrasında, başka bir ekran üzerinden sizden istenmekle olan bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu noktada TC kimlik numaranızı veya kullanıcı adınızı giriniz. Ardından şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreye sahip değilseniz ekranın sağ tarafındaki butondan şifrenizi kolaylıkla edinebilirsiniz.

Adsız

Bilgi girişlerinizi gerçekleştirdikten sonra Yapı Kredi borç sorgulama işleminiz için ‘Giriş’ butonuna basınız.

Adsız

Bu işleminizden sonra banka sisteminize girebilir ve borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra yapacak olduğunuz birkaç işlemle yapabilmektesiniz.

Yapı Kredi Borç Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış!

BİR YORUM YAZIN

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.