Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YAPI KREDİ IBAN SORGULAMA

Günümüz bankacılık sektörünün modern ve yenilikçi anlayışı banka sektörüyle alakalı olan kimselerin hayatında birçok kolaylığı gözler önüne seriyor. Çoğu bankanın etkin hale getirdiği internet bankacılığı sayesinde şube üzerinden halledebildiğimiz işlemlerin hemen hepsini internet bankacılığı sayesinde kolayca halledebiliriz. Yapı Kredi Bankası bu banka kuruluşlarından biridir. Günden güne kendini yenileyen ileri görüşlü ve modern bir sistem üzerine kurulu olan Yapı Kredi Bankası müşterilerine sağladığı uygun olanaklar ile gün geçtikçe bünyesine yeni müşteriler katmaya devam ediyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden yapacak olduğunuz EFT ve havale işlemleriniz için 1 Ocak 2010 tarihinde ülkemiz için zorunlu hale gelen IBAN numarası kullanmanız sizin için daha kolay olur. Yapı Kredi IBAN sorgulama işlemi internet üzerinde sadece bir kaç dakikanızı alır.

Yapı Kredi IBAN Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım?

Yapı Kredi Bankası geliştirdiği bankacılık anlayışı ile bünyesine günden güne yeni müşterilerini katmaya devam ediyor. İnternet bankacılığı sistemi ile birçok işlemi yapmakta mümkün. IBAN sorgulama işlemi de bu işlemlerden biri. Yapı Kredi IBAN sorgulama işlemi için Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden internet erişiminiz olan her yerden şubeye gitmeye gerek kalmadan halletmeniz mümkün. Ülkeler arası farklılık oluşturan IBAN numarası ülkemiz için 26 haneden oluşur. İlk 2 hanesi ülke kodumuz olan TR’dir. devamında kontrol basamağı, banka kodu, yedek kısım ve hesap numaranız şeklinde sıralanır.

yapı kredi

Yapı Kredi IBAN sorgulama işlemi için resmi internet sitesi üzerinden sizden bir bilgi talep edilmektedir. Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere sadece hesap numaranızı ilgili bölüme girmeniz yeterli olacaktır. Bu kadar kısa işlemler dahilinde internet üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmadan Yapı Kredi IBAN sorgulama işleminizi yapmış olursunuz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak siz de hemen Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi IBAN Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.