Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Son yıllarda dünyadaki bankacılık sektöründe meydana gelen yenilikler tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de büyük bir rekabet ortamı yaratmış, bütün dünyadaki bankalar arasında meydana gelen büyük pay mücadelesi ülkemizdeki bankalarda da görülmüştür. Bu sektör içindeki pay elde etme yarışında bankalar müşterilerine en iyi hizmeti ulaştırmak ve müşterilere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadırlar. Bu rekabet ortamı içinde bankalar dünyada meydana gelen yenilikleri takip ederken müşterilere en hızlı şekilde bu yenilikleri ulaştırmayı amaçlamaktadır. Dünyada meydana gelen bütün teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve ülkemizde bulunan devlet bankaları ve özel teşebbüs bankaları bu yenilikleri en kısa süre içinde kendi bünyelerine adapte ederek bankacılık sektöründeki müşteri paylarını arttırmayı hedeflemektedirler.

Günümüzde teknolojik anlamda birçok yenilik yerine getirilmektedir. Bu yeniliklerin neredeyse hepsi günümüzdeki birey yaşamını kolaylaştırmakla birlikte içlerindeki bazı yenilikler diğerlerinden çok daha önemli ve birey hayatını büyük ölçüde etkiler niteliktedir. Bu yeniliklerden biri olarak da internet teknolojisi gösterilebilir. İnternet teknolojisinin birey yaşamına girdiği 80’li 90’lı yıllardan itibaren bireyin hayatında oldukça kolaylaştırıcı hamleler meydana gelmiştir. Bu teknolojinin bankacılık sektöründe hizmet veren oluşumlara da entegre edilmesi ile vatandaşların bankalardaki işlemleri kolaylaşmış bununla birlikte bankalarda meydana gelen karmaşa da bir nebze de olsa son bulmuştur. Bankacılık sektörünün internet teknolojisinde meydana gelen her yeniliği müşterilerine sunması oldukça büyük önem arz etmektedir. İnternet teknolojisinin birey yaşamına girmesi ile daha önceden bireylerin hayatında uzun saatler alan işlemler kolaylaşmış ve kolay şekilde yerine getirilebilir bir hale gelmiştir. İşlemler daha hızlı ve daha basit şekilde yapılabilir bir hal almıştır. Daha önceden uzun süren ve bazen sonuç bile alınamayan işlemler kısa sürede yerine getirilebilir bir hale getirilmiş ve bireylerin şubeye gitmelerine gerek kalmadan işlemlerini internete bağlanabildikleri herhangi bir ortamdan yapabilmelerine olanak sağlanmıştır. Bu noktada geliştirilen interaktif ortam uygulamalarını yakından takip eden bankacılık sistemi, sektörde meydana gelen yığılma ve kargaşayı hafifletmiştir. Bu noktada bugünkü yazıda bahsedeceğimiz konu olan Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama işlemi de internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu yazımızda yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işlemlerinin hangi yollarla ve internet üzerinden nasıl  yapılabildiği konusu üzerine değineceğiz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojik ortamda bireyler başvurdukları kredi kartı başvuru sonuçlarını birkaç farklı yolla öğrenebilmektedirler. Bu yazı da yapı kredi kredi kartı başvuru sorgulama işlemine değineceğiz. Yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işlemi internet üzerinden, sms aracılığı ile, internet şubesi üzerinden ya da bir yapı kredi şubesine gidilerek öğrenilebilmektedir.

Yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işlemini internet üzerinden yapı kredi web sitesi kullanarak öğrenebilirsiniz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir. Yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayarak yapı kredi web sayfasına ulaşabilir ve yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada sizden istenen TC Kimlik No, Cep Telefonu ve Güvenlik kodunu girerek başvurunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ss

Yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama seçeneklerinden bir diğeri de sms yoludur. Karttipi (boşluk) T.C. Kimlik numaranızı 4407’ye SMS göndererek yapı kredi kredi kartı başvurusu sorgulama işleminizi yerine getirebilirsiniz.

Aşağıdaki kart tipleri için başvurunuzu sorgulayabilirsiniz

 • WORLD
 • GOLD
 • PLATINUM
 • ADIOS
 • ADIOSPRM
 • PLAY
 • TAKSITCI
 • CRYSTAL
 • KOCAILEM
 • FB
 • FBGOLD
 • FBPLATINUM
 • OPET

Bir diğer yapı kredi kredi kartı başvuru sorgulama seçeneği de internet şubesi üzerinde yer alan kredi kartları menüsü üzerinden gerçekleştirmektir. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvuru sürecinizi takip edebilir, eğer başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa bunun nedenini görüntüleyebilirsiniz.

22

 

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.