Sorgulamalar artık tek çatı altında!

YETKİ BELGESİ DETAY SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere yetki belgesi detay sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Teknolojinin gelişimi ile birlikte internetde büyük oranda gelişme göstermiştir. Bu gelişme ile birlikte insanların internet kullanımı daha da artmış ve erişim daha kolay bir hal almıştır. İnternetin bu derece büyümesi ile birlikte insanların beklentileri de artmıştır. Bu sebepten dolayı birçok uygulama hayata geçirilmiştir. Ülkemizinde bu gelişme ayak uydurarak kamu kurum ve kuruluşları için birçok program oluşturmuştur. Sorgulama işlemleri de bu programlardan sadece birisidir. Bu işlemler sayesinde insanlar uzun kuyruklarda beklemeden ve birçok evrak işleri ile uğraşmadan kısa bir süre içinde işlerini internet üzerinden halletmektedirler. Yetki belgesi detay sorgulama işlemi de internet üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Bu işlemi  E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Birçok sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz.E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifrenize ihtiyacınız vardır. 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıktan sonra yazımızın devamından sizlere paylaşacağımız bilgiler sonucunda sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yetki Belgesi Detay Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yetki belgesi detay sorgulama işlemini devlete ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Bağlantı adresine tıklamanız durumunda açılan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ tıklanmalıdır.

Adsız

Ardından karşımıza çıkan sayfada bizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.

Adsız

Tüm istenilen bilgiler verildikten sonra yapılması gereken ‘sisteme giriş yap’ butonuna tıklanmalıdır.

Adsız

Sizlere vermiş olduğumuz bu bilgileri adım adım takip ettikten sonra yetki belgesi detay sorgulama işleminizi başarı ile yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra yetki belgesi detayı ile ilgili tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Yetki Belgesi Detay Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.