Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Yılbaşı Milli Piyango İkramiyesi

Bu yazımızda sizler için yılbaşında yapılacak olan milli piyango çekilişi hakkında gerekli bilgileri vermiş bulunmaktayız. Yılbaşı yaklaşıyor. Bu zamanlar bazı vatandaşlarımızın oldukça heyecanlı olduğu ve birçok vatandaşımızın sevdiği bir zaman dilimidir. Bu heyecanlardan bir tanesinin kesinlikle yılbaşı milli piyango çekilişi için olduğunu söyleyebiliriz. Yeni yıla büyük ikramiye ile girme umudu ile birçok vatandaşımızın yılbaşı ikramiyesi için birden fazla bilet aldığını söyleyebiliriz. Ailesinde birden fazla bilet almayan bir heyecan sever olmayan yoktur herhalde. Bildiğimiz üzere ülkemizde oldukça önemli olan bu yılbaşı çekilişi için çok fazla hazırlık yapılmaktadır. Biletler basılır. Yüzlerce seyyar bilet satıcısı görevlendirilir ve biletler satışa sunulur. Bu konu ile bilmeniz gereken bilgileri sizler için toplamış bulunmaktayız. Yazımızın devamını okuyarak yılbaşı milli piyango ikramiyesi hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

2017 için yapılacak olan yılbaşı milli piyango çekilişinde bilet fiyatları belirlendi ve vatandaşlar için satışa sunuldu. Tam bilet 60 tl, yarım bilet 30 tl, çeyrek bilet de 15 tl’lik fiyatlarla satılmaya başlandı. Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda, 60 milyon lira ile tarihinin en büyük ikramiyesi verilmiş olacak. Seyyar bilet satıcıları, geçen yıl 55 Milyon TL’lik çekilişte tam ve yarım biletler 10 gün içerisinde tükendiğini hatırlatarak, vatandaşları biletlerini erkenden almaları konusunda uyardı. Bilet için oldukça heyecanlı olan vatandaşlarımız daha ilk gününden oldukça büyük bir ilgi ile bilet almaya başlamış durumda. Bilet satışları devam ediyor ve biletler hızla tükenmeye başlandı. Bilet almak için biraz acele etmenizde fayda var.

Ülkemizde oldukça fazla ilgi çeken şans oyunlarından en çok takip edileni ve en çok beklenileni tabii ki de yılbaşı çekilişidir. Ülkemizde neredeyse hiç yılbaşı için milli piyango bileti almamış bir aile bulunmamaktadır. Bu nedenle de giderek artmakta olan ikramiyeler ve bu sene rekor kıran büyük ikramiye fiyatı da ayrıca bir heyecan katmaktadır. Bu sene yapılacak olan yılbaşı çekilişinde 2 milyon 950 bin 269 adet ikramiye  dağıtılacak. Toplam ikramiye tutarı da 348 milyon 180 bin tl’yi bulacak. Milli Piyango İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, 31 Aralık 2016’da yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 60 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 10 milyon lira, 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 1 adet de 500 bin liralık ikramiye verilecek.

Bu yıl yapılacak olan ve tarihinin rekorunu kıran yılbaşı çekilişi için önümüzde sayılır günler kaldı. Mutlaka bir bilet alıp şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz. Şans işte deyip aldığımız bilet belki bir şekilde bizi zengin edebilir. Hayal kurmak oldukça güzel bir şey. Yılbaşı çekilişine günler kala biletimize büyük ikramiyenin çıktığını düşünüp; birden fazla hayal kurarız. Bu olayı yaşamayan yoktur herhalde. Büyük ikramiyenin sizi bulması dileği ile…

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.