Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ZİRAAT BANKASI BAKİYE SORGULAMA

Günümüzde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok işlemimizi bilgisayarlar üzerinden yapabiliyoruz. Birçok kurum ve kuruluş artık internet alanında da hizmet veriyor. Bunlardan bir tanesi de Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası internet adresi üzerinden birçok işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca SMS uygulaması ile de hesaplarınıza ulaşabilir, bakiyelerinzi görüntüleyebilir, hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Biz bu yazımızda size Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemini SMS üzerinden nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağız.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemini ATM’ler ve internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz gibi SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için talep ettiğiniz işlemi yazarak 4747 ‘ye sms göndererek sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi üzerinden bakiye sorgulama işlemi için 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaralı hattı aramanız gerekecektir. Buradan oparatör yönlendirmesi ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı üzerinden işlem yapmak için ise online işlem merkezinden internet şubesine üye olmanız gerekmektedir. Online başvuru da sizden TC kimlik numaranız ve sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz istenmektedir. Bu bilgileri girdiğiniz de cep telefonunuza onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajını gerekli alana girdikten sonra ve diğer istenen işlemler tamamladıktan sonra üyeliğiniz gerçekleşecektir. Bu şekilde internet bankacılığı üzerinden birçok işleminizi yapabildiğiniz gibi bakiye sorgulama işleminizi de yapabilirsiniz.

1

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.