Sorgulamalar artık tek çatı altında!

ZURİCH SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

İnternetin yaygın olarak kullanılıyor olmasından dolayı birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sayesinde artık birçok işlemimizi kolay bir şekilde internet aracılığı ile yapmaktayız. Bankacılık işlemlerinden sigortacılık işlemlerine kadar birçok işlem bu sayede kısa süreler içerisinde yapılmaktadır. Sigortacılık işlemlerinden hasar dosyası sorgulaması da kolaylıkla yapılan işlemlerin arasında yer almaktadır. Hasar dosyası, bir trafik kazasından sonra tazminat alımı için, gerekli bazı belgelerin toplanması demektir. Bu yüzden hasar dosyası toplanmaktadır ve bu dosya içerisinde kaza tespit tutanağı, sigorta poliçesi, sigorta primlerinin düzenli olarak ödendiğini gösteren bir belge, sürücü belgesi, aracın trafik belgeleri ve kazayı gösteren fotoğraflar bulunmalıdır. Hasar dosyasının oluşturulması için herhangi bir ödeme yapılmaz. Zurich Sigorta da hasar dosyası hazırlayan sigorta şirketleri arasındaki yerini almıştır. Bu nedenle bizlerde sizlere yardımcı olmak adına Zurich Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini nasıl yapıldığı hakkında bilgiler verdik. Bu bilgiler doğrultusunda kısa bir süre içerisinde hasar dosyasına ulaşabilirsiniz.

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlem Zurich Sigorta’nın internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Zurich Sigorta hasar dosya sorgulama ekranına ulaşmak için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan işlem sayfasında sizlerden hasar dosya numarası istenecektir. Bu numarayı doğru bir şekilde gerekli yere yazdıktan sonra kutucuk içerisinde yer alan güvenli kodunu doğru şekilde yazdıktan sonra ‘gönder’ yazılı kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir.

Adsız

Bu adımdan sonra hasar dosyasının detaylarına ulaşmış ve kısa süre içerisinde sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.