Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Avea Fatura Detayları

Yaşantımıza hızlı bir şekilde giren teknolojik yeniliklerle birlikte, yaşantımızda  kullanımı artan internet, dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça çok talep görmektedir. Günlük hayatta bireyler, bireysel veya toplumsal işlerini internet üzerinden bilgisayar veya cep telefonu ile işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Günlük yaşantımızı kolaylaştıran bu işlemler le birlikte cep telefonunun kullanımı günümüzde hızlı bir şekilde artmaktadır. Bununla birlikte ülkemizde bizlere hizmet veren gsm operatörlerinin de dolaylı olarak sayısı artmıştır.

Önceki aylarda Avea Adıyla bilinen gsm operatörü son zamanlarda ismi Türk Telekom olarak değişmiştir. Bu yazıda Avea Fatura Detayları işleminin nasıl yapılacağı konusunda adım adım değineceğiz.  Avea Fatura Detaylarını öğrenmek için, internet üzerinden göstermiş olduğumuz işlemleri sırasıyla takip ederek öğrenmiş olacaksınız. Avea Fatura Detaylarını  internet üzerinden işlem yaparak öğrenmek için yapılan bazı farklı yollar deneyerek yerine getirebilirsiniz. Şimdi bu işlemlerin nasıl yapıldığını anlatacağız.

İnternet üzerinden avea fatura detayı sorgulama işlemlerini yerine getirmek için iki yol vardır. Bunlardan biri , Avea dediğimiz aslında adı değişerek Türk Telekom gsm operatörünün web sitesi üzerinden yaratılan interaktif uygulamalar üzerinden avea fatura detaylarını öğrenme işlemidir. Avea fatura detaylarını öğrenmenin bir diğer yolu ise, ülkemizde son yıllarda oldukça rabet gören e-devlet sistemi olarak görülebilir. Bu sistemle aynı zamanda avea fatura detayları işleminizi gerçekleştirdikten sonra, geçmiş döneminize ait fatura borcunuz var ise ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri internet üzerinden halledebildiğiniz için ayın her günü ve her anında yapabilirsiniz, aynı zamanda günlük yaşantınıza da kolaylık sağlamış olur. Bu durumda eski zamanla kıyaslamış olursak daha hızlı ve zamandan tasarruf ettiren bir sistem olduğu söylenebilir. Bununla birlikte, son ay ve geçmiş aylardaki faturanızda ne kadar süre konuşma yaptığınızın detayları, genel fatura detayları, yapmış olduğunuz görüşmelerin sms ve görüşme detayları ve diğer yapmış olduğunuz yükleme detayları size aktarılacaktır.

1.Avea İnternet Sitesi Üzerinden Avea Fatura Detaylarını Öğrenme

Daha öncede söylediğimiz gibi, aylar öncesine kadar adı avea olan operatörün şimdi ki adı Türk Telekom olarak günümüzde kullanılmaya devam edilmektedir. Avea fatura detaylarını öğrenmek için yapacağımız ilk yol şuan ki ismi ile Türk Telekom internet sitesine giriş yaparak burada bulunan seçeneklerle hangi işlemi yapmak istiyorsanız gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bu bilgilendirmenin sonunda vereceğimiz linke tıklayarak işlemleriniz yapabilirsiniz.

3333

Aşağıda verdiğimiz linke tıkladığınızda bir ekran açılacaktır ve burada sizden bazı bilgiler istenecektir. İstenilen bilgileri hatasız girdikten sonra ‘Şifre ile Giriş’ seçeneği ile  uygulamaya giriş yapmış olacaksınız. Böylelikle avea fatura detaylarını öğrenmek için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yapmak için şifrenizi bilmiyorsanız eğer ki, cep telefonunuz ile şifrenizi *952# arama işlemi yaparak öğrenebilirsiniz.

Avea İnternet Sitesi Üzerinden Avea Fatura Detaylarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ!

2.E-devlet Üzerinden Avea Fatura Detayları Öğrenme

Geliştirilen geniş bir sistem olan E-devlet, Avea fatura detaylarına ulaşmak için kullanılabilecek bir diğer kullanışlı interaktif sistemdir. Sahip olduğunuz E-devlet şifrenizi ve TC kimlik numaranızı kullanarak siz de E-devlet sistemine giriş yapabilir ve Avea fatura detaylarına ulaşabilirsiniz. Yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayarak E-devlet sistemine girebilirsiniz. Ancak eğer E-devlet şifreniz yok ise size yakın bir PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında E-devlet şifrenizi edinebilirsiniz.

www

Linke tıkladıktan sonra TC kimlik numaranızı ve E-devlet şifrenizi kullanarak Avea fatura detaylarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

E-devlet Üzerinden Avea Fatura Detaylarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.