Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Avea Fatura Görüntüleme

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörleri kullanıcılarının memnuniyeti adına birçok yeniliğin altına imza atmaya devam ediyorlar. En çok da bugün geliştirilen teknolojik yenilikler sayesinde artan mobil telefonların kullanımı bu gsm operatörlerinin daha fazla rağbet görmesine ve bunun sonucu olarak da abonelerine daha iyi hizmet sağlamak zorunda kalmalarına neden olmuştur. Ülkemizde hizmet veren gsm operatörleri kıyasıya mücadele ederek abonelerinin memnuniyeti için çabalamaktadırlar. Günümüzde ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinden biri de Avea’dır. Avea, kullanıcılarının memnuniyeti için diğer gsm operatörleri ile mücadele etmektedir. İnteraktif ortam uygulamalarının gelişmesi ile de bu hizmet sağlama başka boyuta ulaşmıştır. Gsm kullanıcıları, internete bağlanabildikleri her ortamdan ister bilgisayar başından isterlerse de cep telefonlarından işlemlerini kısa sürede ve kolay bir biçimde yapabilir hale geldiler. Bu sebepler de vatandaşların cep telefonu ve internet sistemlerinin kullanılması yönündeki isteklerini her geçen gün arttırdı.

Günümüze kadar Avea adıyla bilinen gsm operatörü, son zamanlarda isim değişikliğine giderek Türk Telekom adını almıştır. Avea, ülkemizde aktif olarak hizmet vermiş en eski gsm operatörlerinden biri olarak gösterilebilir. Bu yazımızda Avea fatura görüntüleme hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Eğer Avea fatura görüntüleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, siz de yazımızı takip ederek gerekli işlemleri tamamlayarak avea fatura görüntüleme işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Günümüzdeki adıyla Türk Telekom olan ve eskiden Avea olarak bilinen operatörün fatura görüntüleme işlemlerini gerçekleştirebilmek için bazı farklı yolların olduğu söylenebilir. Yazımızda bu yolların neler olduğu ve bu yolların kullanılarak Avea fatura görüntüleme işleminin nasıl yapılabileceği konusunda bilgiler aktaracağız. Öncelikle bu yollardan birisi sizinde tahmin edebileceğiniz gibi Türk Telekom ya da eski adıyla Avea resmi internet adresine giderek buradaki gerekli bazı bilgilerin girilmesi sonucu yapılabilmektedir. Bu oldukça kolay bir işlemdir. Böylece Avea fatura görüntüleme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Bir diğer yol olarak da son yıllarda oldukça rağbet gören bir sistem kapısı olan E-devlettir. Geçtiğimiz son 10 yılda geliştirilen E-devlet sistemi birçok kamu kuruluşunu bünyesinde barındıran bir sistem olarak hizmet vermektedir. Bu sistem sayesinde Avea fatura görüntüleme işleminizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu iki farklı yoldan birini kullanarak Avea fatura bilgileri görüntüleme işleminizi yaptıktan sonra dilerseniz yine bu dijital ortam uygulamalarını kullanarak eğer var ise Avea fatura borcunuzu ödeme işlemini yapabilirsiniz. Yazımızın devamında Avea fatura görüntüleme işlemlerinin nasıl yapılacağı konusuna değineceğiz.

Avea İnternet Sitesi Üzerinden Avea Fatura Görüntüleme

Avea fatura görüntüleme işlemlerinizi Avea internet sitesi üzerinden ya da yeni adıyla Türk Telekom internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolu kullanarak Avea fatura görüntüleme işlemini gerçekleştirebilmeniz için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayarak bazı bilgileri girmeniz gerekecektir.

3333

Öncelikle linke tıkladıktan sonra “Şifre ile Giriş” başlığının altındaki gerekli olan Telefon No ve Şifre bilgilerini girerek Giriş seçeneği seçilir. Böylece Avea fatura görüntüleme işleminizi başarıyla sonuçlandırırsınız. Ancak eğer şifrenize sahip değişseniz, *952# aramasını yaparak şifrenizi edinebilirsiniz.

333

Bir diğer yol olarak ise yukarıda bulunan Mobil İmza ile Giriş seçeneğini seçerek Telefon Numaranızı girerek Giriş seçeneğini seçebilirsiniz. Böylece fatura görüntüleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan farklı olarak da SMS yoluyla “GUNCEL” yazarak 5555’e kısa mesaj atabilir ya da arama kısmına *100# yazarak avea fatura görüntüleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avea İnternet Sitesi Üzerinden Avea Fatura Görüntüleme için TIKLAYINIZ!

E-Devlet Sistemi Üzerinden Avea Fatura Görüntüleme

Bir diğer fatura görüntüleme seçeneği olarak da E-devlet sistemini gösterebiliriz. Sahip olduğunuz E-devlet şifreniz ve TC kimlik numaranızı kullanarak E-devlet sistemine girebilir ve fatura görüntüleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer E-devlet şifreniz yok ise bir PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında E-devlet şifrenizi edinebilirsiniz.

www

Yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayarak E-devlet sistemine girebilir ve TC Kimlik no ve E-devlet şifrenizi kullanarak fatura görüntüleme işleminizi başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.

E-devlet Üzerinden Avea Fatura Görüntüleme için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.