Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntüleme

TTNET Hizmet NO Ne İşe Yarar?

Hizmet Numaranız, TTNET üyeliği sırasında size özel olarak   tahsis edilen ve fatura kağıdının  sol üst köşesinde yer alan, on haneli hizmet numaranızdır. TTNET hizmet numarısı TTNET internet sistemi üzerinden fatura ödeme, fatura bilgilendirme otomatik ödeme, TTNET üyelik işlemleri, internet paketi değiştirme ve kota bilgilerini öğrenmek için kullanacağınız bireysel TTNET numaranızdır. Bu numarayla sisteme giriş yaparak yukarıda saydığımız tüm işlemleri yapabilirsiniz. TTNET hizmet no size özel olduğu gibi önemli kişisel bilgilerinizi barındırdığı için kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

TTNET Hizmet No Nasıl Öğrenilir?

TTNET internet hizmet no öğrenmek oldukça basit. TTNET bu konuda iki farklı yöntem ile size hizmet numaranızı öğrenmenizi sağlıyor. TTNET müşteri hizmeti arayarak (444 1 444 TTNET Müşteri hizmetleri telefon numarası) TTNET müşteri hizmet no öğrenebilir. Yada 0555944 0 375 nolu numaraya cep telefonunuz ile  HİZMET NO yazarak kısa mesaj atabilirsiniz. TTNET hizmet numaranız kısa mesaj olarak size iletilecektir ancak bu servise attığınız her mesaj bir SMS ücreti ile ücretlendirilir. TTNET hizmet numaranızı öğrendikten hemen sonra fatura bilgilerinizi görüntüleyebilir ,kota sorgulayıp faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntüleme İşlemi Yapılabilir mi?

Evet TTNET hizmet numaranız var ise fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz, yazının devamında bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bilgiler verilmektedir. TTNET internet üzerinden fatura ödeme,fatura sorgulama gibi bir çok konuda hizmet sağlamaktadır 7/24 internet üzerinden hem fatura bilgilerini hem de fatura ödeme işlemlerini kullanabilirsiniz. TTNET hizmet numaranız  ile faturalarınızı sorgulayabilirsiniz, fatura ödemelerini geçmiş döneme ait fatura bilgilerini borç alacak gibi bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntüleme Nasıl Yapılır?

TTNET fatura bilgilerini görüntülemek ve fatura ödemek oldukça kolay.Öncellikle aşağıdaki linke tıklayarak TTNET fatura borç sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

Sayfada çıkan sırayla ADSL no kısımına on haneli olan Hizmet no’yu yazarak daha sonra güvenlik kodundaki rakam yada harfleri yazarak Fatura Sorgulama fatura ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz.Hizmet No’nuzu bilmiyorsanız yada hatırlamıyorsanız  TC kimlik numarınız, ve TTNET’e üyelik yaptığınız telefon ve hesap NO ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra fatura bilgileriniz ve ödeme seçenekleri karşınıza gelecektir. Bu bilgileri girmeniz için belirli bir süre olduğunu unutmayınız. Bu işlemi yapmanız için size 294 saniye verilmektedir. Eğer süre geçerse sayfayı yenileyerek bu ekrana ulaşabilirsiniz. Eğer telefon numaranızla ile giriş yapmayı düşünüyorsanız bu numaranın TTNET üyeliğinizde verdiğiniz numarayla aynı olması gerektiğini ve başında sıfır olmadan yazmadan gerektiğini unutmayın.

ttnet

Eğer karşınıza bu ekran çıkmıyorsa sağ üst köşede yer alan müşteri/müşteri değilim kısımına müşteri olarak  seçmeniz gerekmektedir.

ttnet2

Ayrıca sadece bu döneme ait değil geçmiş dönemlere ait fatura bilgilerini kullanabilirsiniz. Bu sistemle 7/24 fatura bilgilerinize ulaşabilir.Hizmet numaranız ile fatura görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfada Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntüleme dışında internet bankacılığı  ya da Mobilexpress yoluyla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntülemek için TIKLAYINIZ!

İnternet üzerinden Hizmet No ile TTNET Fatura Görüntüleme için bir başka yol ise, aşağıda verilen linkte karşınıza çıkan ad soyad  T.C kimlik no ve güvenlik kodu gibi sayfada istenilen bilgilerinizi doldurduktan sonra borç ve alacaklarınızı sorgulayabilir, fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

TTNET Fatura Görüntülemek için TIKLAYINIZ!

TTNET Hizmet No ile Başka Nereden Fatura Sorgulayabiliriz?

TTNET hizmet no ile sadece internet üzerinden değil, başka yöntemler ile de fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. TTNET fatura bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız TTNET müşteri hizmet numarasını arayarak hizmet no ile fatura bilginize ulaşabilirsiniz.Ayrıca fatura bilgilerinize en yakın Ptt şubesine giderek hizmet numaranızı belirterek fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. TTNET Müşteri hizmetlerine  ise 444 1 444 numarasıyla ulaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.