Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Ödeme Modülü Sayesinde Esnek Ödeme Avantajlarından Faydalanın

Abonelik sistemi, şirketlerin veya kişilerin müşterilerine ürün ya da hizmetlerini haftalık, aylık ve yıllık yinelenen ücretler karşılığında sunmasıdır. Bu iş modeli; istikrarlı ve tahmin edilebilir bir gelir oluşturması, müşterilerin bağlığını arttırması, müşterilerle daha güçlü bir ilişki kurulmasını sağlaması gibi nedenlerle abonelik sağlayıcılara büyük avantajlar sunar.

Abonelik sistemlerinin kullanıcılara sunduğu ürün ya da hizmetlerin yanında ödeme kolaylığı sağlayıp sağlamadığı da son derece önemlidir. Esnek ödeme imkânı sunan abonelik sistemleri, daha fazla seçeneğin entegrasyonu sayesinde farklı ödeme türlerini tercih eden kullanıcılara hitap eder. Kredi kartı kullanmayan kişiler için çözüm sunarken kayıtlı kartlarıyla ödeme yapmak isteyen kişilerin ödeme işlemlerini saniyeler içinde tamamlamasına olanak tanır. Tüm bunlar hem abone sayısının artırılmasına hem müşteri sadakatinin sağlanmasına yardımcı olur.

Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Ödeme Modülü ile Esnek Ödeme Avantajı Sağlayın

Mynet, All In One Subscription System ile uçtan uca abonelik hizmeti sunar. Kişi ya da kurumlar, bu sistemi satın alarak sitelerine entegre ettiklerinde abonelik sistemlerini tek bir merkezden yönetebilirler. Ödeme, abonelik, raporlama, tahminleme, muhasebe ve plan yönetimi gibi modüller sayesinde işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

All In One Subscription System, sunduğu tüm gelişmiş özelliklerin yanı sıra esnek ödeme imkânı tanımasıyla da daha çok potansiyel müşterinin abonelik satın almasının yolunu açar. Bunun için hangi ödeme sağlayıcılarıyla çalışmak istediğinize karar vererek entegrasyon detaylarını talep etmeniz gerekir.

Hâlihazırda abonelik sistemine entegre edilebilecek üç farklı ödeme sağlayıcısı bulunur. Bunlar: Iyzico, PaybyMe ve Apple Pay’dir. Ancak ilerleyen zamanlarda farklı sağlayıcıların da sisteme dâhil olacağını belirtelim.

  • Iyzico: Iyzico sayesinde müşterilerinizin kaydedilmiş saklı kartlarıyla ödemelerini saniyeler içinde tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Iyzico hesaplarına yükledikleri bakiyeler ile kartsız ödeme yapmalarına yardımcı olabilir, korumalı havale/EFT ile kredi kartı kullanmayan kişilere de hizmet verebilirsiniz.
  • PaybyMe: PaybyMe ile farklı ülkelerdeki kullanıcılarınızdan kendi para birimleri ile ödeme alabilir, mobil operatörler üzerinden doğrudan ödeme yöntemlerini destekleyebilirsiniz.
  • Apple Pay: Apple Pay sayesinde Apple kullanıcısı abonelerinizin satın alma işlemini hiçbir bilgi girişine ihtiyaç duymadan tamamlamasına imkân tanıyabilirsiniz.

Siz de esnek ödeme avantajları sağlayan ve tüm süreçleri tek bir merkezden yönetmenize olanak tanıyan bir abonelik sistemi arayışındaysanız Mynet’in geliştirdiği All In One Subscription System’ı tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.