Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Türk Telekom Borç Sorma Servisi

Türk Telekom eski ismiyle Avea, diğer GSM operatörleri (Vodafone ve Turkcell) gibi operatörlük hizmeti veren bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda ülkemizde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Bu amaçla sürekli bir yenileşme ve gelişmeye açık bir şekilde hizmet vermektedir.

Günümüzün en büyük gelişmişlik ölçütü şüphesiz ki internettir. İnternet hizmetleri sayesinde gündelik işlemlerimizin pek çoğu kolayca gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlere bir örnek verecek olursak; alışveriş yapmak. Gündelik hayatta özellikle de bayanlar için oldukça zaman alan bir işlemdir. Kimi zaman saatlerce ve mağaza mağaza gezmenize ve hiçbir şey beğenmeyerek geriye dönmenize sebep olabilir. Ancak internet üzerinden yapacağınız alışveriş işlemi ile bu zaman kaybının önüne geçmiş olursunuz. Belli başlı güvenilir alışveriş siteleri aracılığı ile alışveriş işleminizi yapabilir ve takip eden birkaç gün içerisinde almış olduğunuz ürünü kargo ile teslim alabilirsiniz. Beğenmemeniz durumunda ise hemen aynı şekilde ve hiçbir kaybınız olmadan paranızı geri alabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz üzere internet kendisiyle beraber pek çok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Türk Telekom da üzerine almış olduğu görevle birlikte internet hizmetini tüm kullanıcılarına sunmaktadır. Üstelik 4.5G teknolojisi ile. 4.5G’ye geçilmesi ile süper hızlı bir şekilde internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için ayrıntılı bilgileri en yakın Türk Telekom bayisine giderek veya Türk Telekom internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Ancak almış olduğunuz hizmetler internet hizmeti ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra SMS ve konuşma gibi hizmetleri de alma imkanına sahipsiniz. Bunun için ayrıntılı bir bilgi alabilmek için en yakın Türk Telekom bayisine gitmeniz gerekebilir. Burada görevli kimsenin sizlere faturalı/faturasız paketleri anlatmasını talep edebilirsiniz. Ancak yine de paket içeriğinde bulunan internet, dakika ve SMS hizmetlerinin miktarlarının arttırılması ile birlikte paket tutarınızın da artacağı unutulmamalıdır.

Bütçenize ve durumunuza en uygun paketi seçtikten sonra Türk Telekom’un sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz hizmetlerin bir karşılığı olarak belirli bir tutarda ücreti ödeme yükümlülüğünüz bulunmaktadır. Bunun için Türk Telekom borç sorma servisinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom borç sorma servisinden 2 şekilde faydalanabilirsiniz. Bunlardan ilki en yakın Türk Telekom bayisine gidilerek gerçekleştirilir. Cep telefon numaranızı görevli arkadaşa söyleyerek Türk Telekom borç sorma sevisi hizmetinden faydalanarak ister borcunuzu öğrenir isterseniz de ödeyebilirsiniz.

Ancak yoğun bir iş temposuna sahip olan kişiler için Türk Telekom bayisine gidilerek yapılan Türk Telekom fatura sorgulama işlemini yapmak için yeterli zaman olmayabilir. Bunun yerine Türk Telekom internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen Türk Telekom borç sorma servisi işlemi çok daha uygun bir tercih sebebi olacaktır.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ilk olarak www.turktelekom.com.tr adresine gitmeniz gerekmektedir. Burada sağ üst kısımda bulunan Online İşlemler butonuna tıklayınız. Açılan alt başlıklardan Mobil seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

tt1

Hemen ardından karşınıza Türk Telekom borç sorma servisine ulaşabilmek için yapılması gereken bir giriş işleminin yer aldığı giriş sayfası çıkacaktır. Burada istenen bilgiler arasında telefon numarası ve şifre bilgisi yer almaktadır. Şifre için *952# yazıp arama tuşuna basınız. Böylece yanıt olarak şifreniz cep telefonunuza hemen gelecektir.

tt12

Sonrasında cep telefonu ve şifre bilgilerinizi gerekli boşluklara doldurunuz ve Giriş butonuna basınız. Böylelikle sanal ortam üzerinden Türk Telekom borç sorma servisi hizmetinden faydalanmış olacaksınız. Ayrıca sanal ortam üzerinden yapmış olduğunuz bir işlem olduğu için zamandan da büyük ölçüde tasarruf etme imkanına sahip olabileceksiniz.

Türk Telekom Borç Sorma Servisi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.