Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu

Bütün paydaşlarına değer yaratıp sürdürülebilir bir büyüme sağlamak amacıyla ilerlemekte olan Garanti Bankası; şeffaf, anlaşılır ve sorumlu olarak belirlediği stratejileri vardır. Sağladığı birçok olanakla beraber, ihtiyaçlara uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini iyileştirmek için yapılandırmalara imza atmaktadır.

Garanti Bankası, geliri yılın belli dönemlerinde farklılık gösteren kişiler ya da vade boyunca belli dönemlerde kendi belirlediği tutarda ara taksit yapmak isteyenlerin, herhangi bir ihtiyacından ötürü paraya ihtiyaç duyan kişilerin kolayca sahip olmak istediği tutara ulaşabileceği yerdir. Nakit parada yaşamış olduğunuz sıkıntınızda, hayallerinizi süsleyen eksiklerinize sahip olabilmek için yapacak olduğunuz kredi işlemleriyle hayallerinize ulaşmak artık daha kolay. Garanti Bankası kredi başvuru sonucu talep ettiğiniz işlemlere sizi ulaştıracaktır.

Garanti bankası bünyesinde oluşturulmuş olan başvuru takibi adıyla yapılan bu sorgulamalarda kullanılmakta olan ilk yöntem Cep telefonunuzdan 3390’a kısa mesaj olarak gönderilmek gerekmektedir. Bunun için de cep telefonuna kısa mesaj kısmına TC Kimlik numarasını yazmanın ardından 3390’a kısa mesaj atmaları da yeterli olan bir işlemdir. Banka tarafından anında geri dönüş işlemi yapılarak kredi başvurunuzun durumu hakkında gerekli olan bilgiler sizlere aktarılmış olacaktır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası’nın kredi başvurusunun sonucunu öğrenme ile ilgili olarak kullanılmakta olan diğer bir platform ise, banka müşterilerinde var olan internet bankacılığı üzerinde sorgulama yapma işlemleridir. İnternet bankacılığı üzerinde bulunmakta olan krediler kısmında gerekli olan sorgulamaları yapıp kredi başvurusunun hangi aşamada olduğu kolay bir şekilde öğrenebilir. Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu Garanti Bankasına kredi başvuru işlemini yapıp sonucunu yapmış olduğunuz başvuru takibini birçok yöntemle birlikte yapabilmeniz mümkündür. Bu durumdan dolayı siz de Garanti Bankasından kredi başvuru talebinde bulunmanız halinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan belirttiğimiz başvuru takip yöntemlerini kullanıp başvurunuzun ne aşamada olduğunu öğrenebilmeniz mümkündür.

Garanti Bankası Kredi başvuru sonucu Böylece ihtiyaçlarınız için ortaya çıkmış olan bu talebin takiplerini yapıp işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz. Başvurularınızdaki takip işlerinizde en çok kullanılmakta olan hizmet kanallarından biri olan şüphesiz 444 0 333 numaralı telefon bankacılığı hizmetidir. Sesli kayıt sisteminde sizleri kolay işlemlerle yönlendirip başvurular kısmında yer almakta olan banka görevlisi ile irtibata geçip, TC kimlik numaranız ya da kredi başvuru formu üzerinde bulunmakta olan referans numaranız üzerinden sorgulama işlemleri yapılabilmektedir. Banka müşterilerinin haricinde Garanti Bankası kredi başvurusu sonucunun öğrenilmesi için de kullanılacak olan ekranlardan bir tanesi bankanın resmi internet sitesi üzerinde mevcut olan başvuru takip formunun doldurulması gerekmektedir. Bunun için ekranda mevcut olan TC kimlik numaranızı ya da başvuru numaranız ile arama ikonlarından bir tanesini tercih edip numarayı, cer telefonunu ve de işlem doğrulama kodunu girme işlemini yaptıktan aşağıda görseldeki gibi sonra ”Devam” ikonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece kolaylıkla Garanti Bankası Kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.