Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Nusret, Dünya Kupası Finali Eleştirilerine Cevap Verdi: “Bir Daha Asla!”

Nusret ya da bilinen diğer adıyla “ Salt Bea ” ile ilgili söylenecek neredeyse her şey söylenmiş durumda. Nasıl bu kadar ünlü ve zengin biri haline dönüştüğüyle ilgili, yaptıklarıyla ilgili, ağırladığı ve dost olduğu ünlülerle ilgili sürekli yeni haberler gündeme düşmeye devam ediyor. Dahası Nusret gündemde kalmanın bir yolunu her zaman buluyor. En son Dünya Kupası final maçı sonrası sahaya girmesi ve hatta kupaya dokunması, dünya genelinde tepkilere ve eleştirilere neden olacak kadar büyük bir etki oluşturmuştu.

Nusret’ ten Eleştirilere Cevap Geldi, “ Bir daha asla “

Geçen yıl düzenlenen son Dünya Kupası final maçı sonrasında, sahaya giren Nusret, Arjantinli futbolcuların peşinden koşmuştu. Tüm hareketleri sonrasında büyük eleştiriler alan Nusret, konuya ilk defa yanıt verdi.
Katar’ da düzenlenen 2022 Dünya Kupası finali sonrası, aniden sahada beliren, kupayı kazanan Arjantinli futbolcuların önce peşinden koşan, kutlamalarına eşlik eden ve hatta kupayı kaldıran Nusret, dünya gündemine gelmişti. Ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi’ nin, kariyerinde eksik olan Dünya Kupasını kazandığı sırada, Nusret’ in ona ulaşma çabaları ekranlara anlık olarak yansımıştı.

Bir Daha Asla Dünya Kupasında Sahaya İnmeyeceğim

Salt Bae’ nin The Times’ ta yayınlanan röportajından, Sözcü’ nin aktardığı haberde, Maça neden gittiğini aktaran Nusret, “ Arjantin’ i seviyorum; orada yaşadım. Onları desteklemek için gittim. Takımdaki birçok kişi restoranıma geldi. Kendimi yabancı hissetmedim. Özel bir andı. Orada olma nedenim hakkında bir şey yapamam ama bir daha asla, asla Dünya Kupası sahasına adım atmam “ dedi.

Nusret Amacının Reklam Olmadığını Söyledi

Her konuyu başarılı bir reklama dönüştürme konusunda uzmanlaşmış olan Nusret’ in, bu sefer reklam amacı yokmuş. Nusret “ Dünya Kupası’nı iki milyar insan izliyordu… Kaç kişi benim hakkımda konuşuyor? Beş milyar. Tüm dünya. Sahaya bir reklam amacıyla girmedim; sadece böyle hissettim. Sonra biraz şaşırdım. Sahada en az başka 1.000 kişi vardı ama videoyu gösterdiklerinde sadece ben olduğumu söylüyorlar.
Hiçbir zaman bir şeyi gölgede bırakmak istemedim. Dikkat çekmeyi sevmedim. Kimseye vurmadım, bir şey çalmadım. “ dedi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.