Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mynet’in All In One Subscription System’ın Şirketinize Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

Mynet’in uzun yıllardır süregelen tecrübesinden elde ettiği bilgiler doğrultusunda Google GNI 2023 projesi olarak geliştirdiği All In One Subscription System; abonelik sistemlerinde şirketlerin ya da kişilerin muhasebeden plan yönetimine, raporlamadan ödeme sistemlerine kadar tüm süreçleri pratik şekilde yönetmelerine olanak tanır.

All In One Subscription System yani uçtan uca abonelik sistemi, şirketlerin müşterileri doğru şekilde segmente edip onlara en uygun kampanyaları sunarak mevcut üyeleri elinde tutmalarına ve yeni müşteri edinme maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olur. Bu sistem sayesinde siteye üye olan kullanıcılar, istedikleri ürün ve hizmetlere sürekli olarak erişebilirken şirketler ve kişiler, belirli periyotlar hâlinde gelir akışı oluşturabilir.

All In One Subscription System’ın Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin en kapsamlı abonelik altyapısına sahip platformlarından biri olan Mynet’in testlerini yapıp kullanıma hazır hâle getirdiği All In One Subscription System’ın şirketlere ve kişilere sağladığı pek çok avantaj var. Bu sistemi kullananlar:

 • İhtiyaç duyacakları tüm işlemleri tek bir merkezden yönetebilirler.
 • Sistemin raporlama paneli sayesinde abonelik özelindeki tüm metrikleri görebilirler.
 • Mevcut veriler sayesinde geleceğe yönelik gelir ve abonelik tahminlemelerine ulaşabilirler.
 • Projenin gelir modelini oluşturabilmek için esnek ödeme servis sağlayıcıları aracılığıyla ödeme entegrasyonu yapabilirler.
 • Sistemin akıllı analitik pano görselleştirme özelliği sayesinde raporlama gereksinimlerini karşılayabilirler.
 • Abonelik iptallerini öngörmek ve aboneliklerin devamına ilişkin iyileştirmeler yapabilmek için churn tahmin optimizasyonundan yararlanabilirler.
 • Sistem sayesinde her aboneye özel kampanya süreçleri yöneterek abonelerin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunabilirler. Bu sayede kullanıcıların aboneliği devam ettirmeye yönelik motivasyonunu sağlayabilirler.
 • Sistemin kullanıcıları kategorize edip doğru veriler sağlaması sayesinde doğru stratejik adımları atabilirler.
 • Kurtarma modülü, tekrarlanan ödemelerin kontrol edilmesini ve tamamlanmasını sağlar. Bu modül aracılığıyla her abonenin üyelik planının sona ereceği ve yenileneceği tarihi kontrol edebilirler.
 • Muhasebe modülü sayesinde ödeme takibi yapabilirler ve faturalama detaylarına ulaşabilirler.
 • Ayarlar sekmesinden hesap ve veri ayarlarını kolaylıkla yönetebilirler, adminlere gerekli yetkileri verebilirler.

Siz de Mynet’in abonelik sistemi alanındaki birikimiyle ortaya çıkardığı All In One Subscription System’ı satın alıp sisteminize entegre edebilirsiniz. Bu sayede sisteminizin ihtiyaç duyduğu tahminleme, esnek ödeme, raporlama ve kampanya yönetimi gibi pek çok farklı işlevsel özelliği rahatlıkla kontrol edip yönetebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.