Sorgulamalar artık tek çatı altında!

18 Yaşındaki Arda Güler Real Madrid’e Transfer Oldu! Başkan Florentino Perez, Arda’yı Öve Öve Bitiremedi

Fenerbahçe’nin son yıllardaki en değerli oyuncularından biri Arda Güler. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen genç yaşında pek çok Fenerbahçe taraftarının gönlünde taht kurmayı başaran Arda, bugün La Liga’nın en büyük takımlarından Real Madrid’e transfer oldu. 6 yıllık sözleşmeye imza atan Arda Güler’in bu başarısı Türkler tarafından da takip ediliyor.

Arda Güler, Real Madrid’e Transfer Oldu!

Arda Güler’in imza töreninde konuşan Real Madrid Başkanı Florentino Perez, genç yıldızdan övgüyle bahsetti; “Real Madrid’e hoş geldin Arda Güler. Bu büyük günde yanımızda olanlara teşekkürler. Takımı güçlendirmek için daima iyi oyuncular aldık. Real Madrid için tutkulu bir takım oluşturduk. Geleceğimizde önemli bir pay sahibi olacak bir yeteneği transfer ettik. Gelecekte elde edeceğimiz başarıların temelini oluşturuyoruz. Birçok tecrübeli, birçok yetenekli oyuncularla büyük başarılar elde ettik. Bu şekilde de dünyanın en büyük kulübü olduk. Genç ve yetenekli oyuncular, Real Madrid çatısı altında kendilerini geliştirdiler, efsane haline geldiler. Bugün bizim için çok önemli. Real Madrid hayaliyle büyüyen bir çocuğu daha kadromuza katıyoruz. Tüm kulüpler, Arda Güler ile ilgileniyordu. Arda Güler’i size gururla takdim ediyorum. Arda Güler, senin yeteneklerin ve karakterin tüm dünyayı etkiledi. Real Madrid’i seçtiğin için teşekkür ederiz. Birlikte tarih yazabiliriz.”

24 formasıyla kameralara poz veren Arda Güler ise, “Bugün benim hayatımın en özel günü. Bugüne gelmemde destek veren aileme ve herkese teşekkür ederim. Bu kulübün bir efsanesi olmak istiyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Burada olmak çok büyük bir gurur!” açıklamasını yaptı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.