Sorgulamalar artık tek çatı altında!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Yeni Açıklama Geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Vakfı aracılığıyla bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği kurban bağışından elde edilen konserveleri ihtiyaç sahibi 90 bin aileye ulaştırdı. Hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan konserve etlerin dağıtımı için düzenlenen etkinliğe İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Etkinliğin sonunda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı ve yapılan bağışların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması konusundaki memnuniyetini dile getirdi. İmamoğlu, hayırseverlerin ve İstanbul halkının katkıları sayesinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmanın gurur verici bir duygu olduğunu ifade etti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Yeni Açıklama!

İmamoğlu’na sosyal medya hesabından paylaştığı değişim anketi soruldu. İmamoğlu, “Hem akademik dünyada, hem siyasete meraklı dünyada ülkemizin geleceğini konuşuyoruz. İyi şeyler konuşuyoruz, Türkiye’nin ihtiyacı var. Siyasal anlamda çok güçlü ve farklı adımlara ihtiyacı var. Yoksa biz gençlerle siyaset konuşamayacak duruma geleceğiz” dedi.

Toplumun lider değişmeli mesajına nasıl karşılık verileceği sorulan İmamoğlu, “Bunları izliyoruz, takip ediyoruz. Her sesi dinlemekle yükümlüyüz ben 16 milyonluk kentin bir belediye başkanıyım aynı zamanda Türkiye siyaseti yönünde büyük bir mücadele vermiş birisiyim. Bu mücadelenin en öncüsü olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir ferdiyim dolayısıyla bütün bu eksende biz arkaya yaslanalım, uzaktan izleyelim modunda, formunda bir insan olamam. Süreci en üst seviyede ilgiyle, alakayla, neredeyse saniye saniye takip edip, analiz edip çalışan, gerektiğinde de sesini çıkaracak olan, parti içi meseleleri partide, kamuya dönük olması gereken süreçleri de kamuya açık bir şekilde paylaşmaktan asla geri durmam. Parti içi meseleleri konuşmaya daha var” ifadelerini kullandı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.