Sorgulamalar artık tek çatı altında!

Mynet’in Uçtan Uca Abonelik Sistemi(All In One Subscription System) Projesinin Faydaları Nelerdir?

Firmalar; abonelik sistemleri sayesinde ürün edinme maliyetlerini aşağı çekebilir, sadık bir müşteri kitlesi yaratabilir ve müşteri değişimini minimum düzeyde tutabilir. Bununla birlikte firmalar için abonelik hizmetlerini tek bir merkezden yönetebilmek, abonelik için gerekli sayfaların oluşturulması ve bu sayfaların entegre edilmelerini sağlamak da çok önemli. Mynet’in All In One Subscription System’ı yani uçtan uca abonelik sistemi projesi tam da bu ihtiyacı gidermek için geliştirildi.

Google GNI 2023 projesi olarak gerçekleştirilen All In One Subscription System’ın arkasında Mynet’in uzun yıllardır süregelen tecrübesi var. Projenin testleri de Türkiye’nin en büyük abonelik altyapısına sahip platformlarından biri olan Mynet’te yapıldı.

All In One Subscription System’ın Faydaları Nelerdir?

All In One Subscription System; firmanıza B2B iş birlikleri ile ödeme, abonelik, raporlama, muhasebe ve plan yönetimlerinin tek bir sistem üzerinden yürütülmesi olanağını sunar. Bu sistemin en önemli avantajlarından biri, yinelenen aylık abonelik geliri(MRR)ni güvence altına almasıdır. Firmaların belirli bir aydaki tüm aktif abonelerden elde edeceği tahmin edilebilir toplam gelir anlamına gelen MRR sayesinde işletmenizin mali durumunu daha sağlıklı şekilde değerlendirebilir ve aktif aboneliklere dayalı olarak gelecekteki kazançlarınızı tahmin edebilirsiniz. Churn tahmin optimizasyonu ile abonelik iptali içgörü ve iyileştirme süreçlerini yönetmeniz mümkündür. Anlık kaybedilen kullanıcı bilgisi, gelir kaybı ve aboneliği iptal eden kullanıcı verilerini de görebilirsiniz. Mevcut veriler ile ileriye dönük gelir ve abonelik veri tahminlemelerine ulaşabilirsiniz.

  • All In One Subscription System sayesinde kullanıcılarınızı daha iyi tanıyarak segmente edebilir, doğru veriye ulaşıp ona uygun aksiyonlar alabilirsiniz. Örneğin kampanya yönetimi yaparak her bir aboneye en iyi kampanyayı sunabilir, bu sayede gelir elde etme ihtimalinizi artırabilirsiniz.
  • Abonelik özelindeki tüm metrikleri görebileceğiniz bir raporlama paneline de sahip olan sistem, akıllı analitik pano görselleştirmeleri sayesinde firmanızın raporlama ihtiyacını karşılar.
  • Esnek ödeme servis sağlayıcıları ile kolaylıkla ödeme entegrasyonu yaparak All In One Subscription System’ın gelir modülünü kurabilirsiniz.
  • Siz de bu abonelik altyapısını sisteminize kolaylıkla entegre edebilir ve kullanıcılarınızı daha iyi tanımaya başlayarak gelirinizi artırabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.